Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Amikor megemelték a fizetésed,...

Amikor megemelték a fizetésed, mennyivel tették?

Figyelt kérdés

Mennyiről mennyire emelték, vagy százalékban mennyit emeltek?

És miért, hogyan? Te kérted vagy maguktól jutott eszükbe?


2016. júl. 8. 15:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
4. valaszolo vagyok...a valaszokat elnezve: igazabol en eddig is elegedett voltam, de nem tudtam igazabol milyen szerencses vagyok. ( Mondjuk helyi viszonylatban meg igy sem keresem hülyere magam, de nekem pont megfelel)
2016. júl. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszi.

Én az ilyen állam által hozott törvények következtében alakuló "emeléseket" nem tekintem igazi emelésnek. Meg amikor részem volt benne különösebben nem éreztem meg...

2016. júl. 8. 18:40
 13/14 anonim ***** válasza:
Első munkahelyemen kb. 6 hónap után emelték 33%-al. Utána 2,5 évig nem, az új munkahelyemen ennek duplájával kezdtem, egyelőre egy év után ugyanennyi.
2016. júl. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Három év után emelték meg nettó 75-ről 78-ra, és még ők voltak megsértődve, amiért nem dobtam hátast ettől a "hatalmas" fizetésemeléstől! Ja, majd biztos kezet fogok nekik csókolni azért a sz*ros havi 3000 forintért...
2016. júl. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!