Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek ez normális?...

Szerintetek ez normális? Standon dolgozom. (többi lent)

Figyelt kérdés

Harmadik hete dolgozok itt a standon, de nagyon nem tudom hova tenni ezt.

Ugye munkaügyin keresztül kapták meg az elérhetőségemet, én mint aki bő egy éve sok-sok önéletrajz küldözgetés után sem találtam már munkát, megörülve kaptam is az alkalmon...

Nos, a munkaszerződésembe az van írva, hogy napi 8 órát dolgozok, és pénztáros, illetve fürdőüzemeltetési kisegítő munkakörbe lettem felvéve. Azt mondták, hogy kell a nap végén takarítani, DE!

Mennyire normális az, hogy délig ragasztgatom fel a karszalagokat, majd utána beküldenek padlót törölni és budit pucolni 6 órán át(mellékesen 13 órát vagyok ott, heti 4-5 alkalommal), és majd térdig mászkálok a sósavas fürdővízbe, mert gumicsizmát derogál biztosítani? És mindezt mellékesen kereskedelmi végzettségű érettségivel.

Szeretném többnyire ezt a munkát, ha nem a takarítók helyett osztanának be és a gyakorlandó munkakörömön belül foglalkoztatnának.


Mi a véleményetek erről?

Szerintetek ér bármit is szólni a magam javára, vagy húzzak úgy, hogy porzik utánam?


2016. júl. 12. 21:41
 1/2 anonim válasza:
Hagyd őket ott a francba, de úgy, hogy elküldöd őket a sunyiba. Én is kereskedelmi végzettséggel rendelkezem, épp én is elhagyni készülök az állásomat mert 1, legostobább emberekkel dolgozom, 2, érzem, hogy nem egy legalja munkára vagyok hivatott. Sok szerencsét!:)
2016. júl. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd ott és mond is el nekik, hogy miért. Ahol egyáltalán eszükbe jut így kihasználni az embert, az a hely sose lesz jobb.
2016. júl. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!