Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megéri kimenni most Angliába...

Megéri kimenni most Angliába dolgozni 18 évesen szakma nélkül?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, most végeztem el a gimnáziumot, csak egy érettségim van.

Szeretnék egy évre kimenni és egy kis pénz gyűjteni egyetem előtt. Angolul viszonylag jól beszélek, középfoktól kicsit jobban, de a C1 szint nincs meg. Megéri? Igazából úgy semmihez sem értek, de az sem zavar, ha az elején ilyen nagyon kuli munkákat kell csinálnom.


2016. júl. 18. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Menekülj ebből a putris országból.
2016. júl. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Ha kimèsz akkor mièrt pont tèged vennènek fel az állásra,ha nincs szakmád,közèpfokú az angoltudásod,semmihez se èrtessz? Most komolyan,te felvennèl egy ilyen embert munkára?
2016. júl. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
#1: Angliában mèg szarabb lesz neki mint Magyarországon,mert semmihez sem èrt ès mèg az angolja se tökèletes.
2016. júl. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is érettségi után megyek Angliába szobalánynak.
2016. júl. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
#4: Majd jól megtöcskölnek ès jöhetsz vissza terhesen Magyarországra.
2016. júl. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 Már aki hagyja magát... I*óta!
2016. júl. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2016. júl. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Simán talál munkát,én kint vagyok és látom mi zajlik itt. Bár így hogy kiléptek az EU-ból már szigorúbb feltételek mellett vállalhatsz,de ha sikerül akkor alja munkát kapsz 1000-1300 Font fizuért. Van aki csak épphogy nyelvtudással van kint,a munkavégzés menetét is a vele egy nyelvcsaládba tartozóktól kérdezi meg,akik értették.
2016. júl. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A nyelvtudas a legalapabb. De mondjuk 1 kis penzt meg tudsz sporolni 1 ev alatt ha 1 kis lukban laksz, max jelkepes etelt eszel nem koltesz SEMMIRE, akkor annyir takaritasbol ossze tudsz sporolni hogy itthon 1-2 evig ha nem herdalod el neha el tudsz menni szorakozni a barataiddal...
2016. júl. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

18 évesen egy évre nem éri meg kimenni. Mivel nincsen szakmád minimál béres betanított munkát fogsz csak kapni.

Mivel csak 18 vagy egy csökkentett minimálbért fogsz kapni



Year 25 and over 21 to 24 18 to 20

current rate) £7.20 £6.70 £5.30


Szóval 5.30 kapsz bruttóban, ha szerencséd van megkapod a magasabb bért, de amíg munkát kapsz és első fizetés megjön felélsz egy csomó pénzt. Azt pótolni kell meg lesznek olyan kiadásaid amiket nem tudsz a végtelenségig minimalizálni. Az egy év végén jó ha pár száz megtakarított font lesz a zsebedben amiért elkurtál egy évet az éltedből. Valamint az angolod sem fog nagyon fejlődni. Persze ha szerencséd van és alaposan megszervezve vágsz neki akkor talán 1000-1200 font extrával is haza jöhetsz, de ehhez tényleg ügyesnek kell lenned. Meg nem árt ha van hozzá segítséged, aki szerez neked szállás intéz normális munkát. Enélkül felesleges neki indulni.

2016. júl. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!