Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek igaza van apámnak?

Szerintetek igaza van apámnak?

Figyelt kérdés
Dolgoztam 9 napot, van egy betegségem(colitis ulcerosa), ami miatt az adott munka nem volt megfelelő, mert rendes étkezést a cég nem tudott biztosítani, így a boltokban vásárolgatott a bélrendszeremnek nem megfelelő kajákat kellett fogyasztanom, aminek meg is lett a következménye, belobbant a belem, és még a fizikumomnak se volt a legmegfelelőbb a munkavégzéshez, meg volt hogy napi 18-20órát dolgoztunk. Ezért felmondtam és így is 9 napra megkaptam a 130ezret. Apám szerint jobb lett volna, ha ott maradok, mert ezt a pénzt sehol se kapom meg. De valahogy úgy érzem, hogy az egészségem fontosabb és ezt a munkát amúgy, se bírnám sokáig. Inkább még visszaülők az iskolapadba nappalin és leérettségizek, augusztus végéig meg elmegyek karbantartónak nálunk a kórházba 90ezerért.
2016. júl. 19. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Annyi pénzből tudtad volna biztosítani magadnak a normális étkezést, nem? Ha igen és csak az étkezés miatt érzed úgy, hogy ezt nem bírnád sokáig, akkor ennek a kérdésnek nagyon kifogás szaga van.
2016. júl. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem nagyon, munka időbe nagyon ritkán lehetett kimenni a boltba, reggel 8ra bementünk és volt hogy másnap hajnali 2-3ig ott voltunk, aztán 4-5óra alvás és vissza ismét dolgozni. Túlóra pénz több volt, mint maga a fizetés. Meg időnkén 300-400kg-s berendezéseket kellett 3-4en megemelni, hogy A-ból B-be elvigyük, az 50killómmal meg szerintem ez nem nekem való.
2016. júl. 19. 22:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad kizsákmányolni a szervezetet.Beteg szervezetet meg főleg nem.Jól tetted,hogy felmondtál.
2016. júl. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Inessential ***** válasza:

Elég baj, ha apádnak nem számít az egészséged.

Egyébként jobban is jársz, hogy visszamész tanulni.

Sokan megbánják, hogy anno nem tanultak rendesen, vagy nem tanultak tovább.

2016. júl. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!