Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Diplomások! Nagyon sok sikerte...

Diplomások! Nagyon sok sikertelen állásinterjú után elmennétek a Dunántúlra betanított munkára ahol szállást is biztosítanak?

Figyelt kérdés

2016. júl. 24. 11:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
ha nem akarsz éhen halni, akkor valamit muszáj dolgozni.
2016. júl. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Valamiből élni kell,szóval igen.Csak a betanított munkánál el kell titkolni a diplomát,mert akkor meg azért nem vesznek fel,mondván :úgyis felmondasz két nap múlva ,mert nem bírod vagy csak átmeneti megoldásnak jöttél oda.(ami lehet igaz is de nem kell hangoztatni)
2016. júl. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
milyen diplomád van?
2016. júl. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt benne részem, igaz nem kellett szállás, mert nem volt messze. Összefoglalva: nem volt jó. Kevés fizetés, szar, buta, megerltető munka. De muszáj volt, mert az épitőiparban vége volt a szezonnak. Azt jobban szerettem, mert segédmunkásként jobban kerestem, és legalább "kikottásodtam".

Ha nincsenek gyerekek, akkor menj külföldre inkább. Ha már rossz munkát kell végezned, legalább jó pénzért végezd.

2016. júl. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A Dunántúl nyugati területein rengeteg a hiányszakma pont azért, mert közel a határ. Kétkezi munkások, mint jó villanyszerelő, lakatos, CNC-s, szakács, felszolgáló, stb. mind mind olyan helyek, ahol jobb fizetésre lehet számítani, mint az ország más területein és jó eséllyel még be is tanítanak, mert annyira szegényes a választék, hogy képtelenek jó munkaerőt találni.

Az odaköltöző emberek 90%-a fél-1 év után tovább áll a határ másik oldalára, mert ott jobb a fizetés. Komoly gondban vannak a munkáltatók.

Ergo a kérdésedre a válasz: Ha nem találnék a lakhelyemen munkát, akkor igen, gondolkozás nélkül mennék!

2016. júl. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#4: Nem biztos, hogy megéri külföldre menni, mert itt ingyen van a szállás és havi egyszeri hazalátogatás.
2016. júl. 24. 12:20
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Na, hát én pont ezt tettem, eltitkoltam, sőt, készítettem egy olyan fotót, amin melósnak nézek ki. Hát az egyik kollégám első kérdése az volt, hogy milyen egyetemet végeztem... Mert közülük, a munkások közül senki nem akar melósra hasonlítani mert az nagyon égő, és ha valaki úgy néz ki, az már eleve gyanús...
2016. júl. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

HAvi 1x???Az nagyon kevés!

Mennyi a korpa? MErt Németországban simán megkeresel nettóban 1200-1500 eurót, ez az alja, ha tudsz németül, és nincs szakmád. Szállás, kaja után is marad simán 6-700eurod.

2016. júl. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha angolul beszélsz, akkor meg Hollandia.
2016. júl. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"HAvi 1x???Az nagyon kevés!"


Kevés? LOL. Hát én max kéthavonta mennék haza.

2016. júl. 24. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!