Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miben menjek fodrász állásinte...

Miben menjek fodrász állásinterjúra?

Figyelt kérdés

Még sosem voltam állásinterjún, most fejeztem be a sulit és ma hívtak, hogy menjek be.

Nem tudom mit vegyek fel, eddig egy farmert vettem fel meg egy világoskék inget. Farmer tornacipőm van még.

Ezek jók lesznek?



2016. júl. 15. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért számít, hogy valami luxus fodrászat ahol 2 centi vágásért elkérnek 15ezret, vagy egy biohair...
2016. júl. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy a dolgozók miben vannak munkaidőben és abból következtethetsz.
2016. júl. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Parókában. Főleg ha egy parókiában a fodrászat, kopasz papoknak.
2016. júl. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én a farmer tornacipőt cserélném valami elegánsabb cipőre, de amúgy egy szebb farmer meg egy ing elég lesz.
2016. júl. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
Fehér jó fazonú nadrágban v. farmerban és egy színes/mintás topban, szintén fehér cipőben (ami lehet sportos v. nőies is). Ha fehér nadrágod, cipőd kifogástalan tisztaságú, az az igényességedet jelzi, ami fontos itt.
2016. szept. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!