Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az alábbi esetre valami...

Az alábbi esetre valami frappáns, diplomatikus válasz?

Figyelt kérdés

Szóval, ahol dolgozom az kb. pletykafészkek gyülekezete. Imádják ha másokról csámcsoghatnak, figyelik ki hogyan öltözik, éppen ki kivel van. Rám különösen nagy hangsúlyt fektetnek, mert én vagyok a közegben a legfiatalabb.

Van egy pasi, akit a munkahelyemen mindenki ismer - nem kolléga. Barátkozunk egy ideje, és egyre több kollégám lát minket együtt. Lassan eljön szerintem a "Mi van köztetek XY-al" kérdés. Na erre szívem szerint azt válaszolnám, hogy semmi közöd hozzá. De valami frappáns, diplomatikus választ szeretnék majd a kotnyeleseknek adni, amit aztán emésztgethetnek. Olyan választ, amivel válaszolok is meg nem is, mégsem vagyok bunkó, de érzékeltetem, hogy ehhez közük túl sok nincs.

Segítenétek?


26N


2016. júl. 24. 20:58
1 2 3
 1/25 MZ.per.X ***** válasza:
83%
Miért nem elég azt mondanod hogy "Semmi"?
2016. júl. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
mert hazudnék, egyértelmű, hogy valami van. vmi odavágó választ szeretnék nekik adni.
2016. júl. 24. 21:06
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Válaszold azt, hogy megittatok egy kávét. Ebből aztán gondolhatják is, hogy volt köztetek valami meg nem is. Pláne, ha az a mosolygós típus vagy, amilyen a munkahelyeken néha előfordul, akkor mosolyogj szépen az elbűvölő mosolyoddal és elfelejtik mit is akartak kérdezni! :-)
2016. júl. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
76%

"mert hazudnék, egyértelmű, hogy valami van. "

Akkor meg mondj annyit hogy magánügy!

Mit kell ezen ennyit agyalni?!

2016. júl. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
azért mert agyalni van kedvem rajta. harmadik válaszolónak köszönöm!
2016. júl. 24. 21:11
 6/25 anonim ***** válasza:
82%
Levegő. :D vagy SKH (Semmi Közöd Hozzá - Sajtos Kenyér Hagymával) :D jobb nem jut eszembe
2016. júl. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt, hogy a kapcsolatairól beszéltetek.
2016. júl. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
13%

"azért mert agyalni van kedvem rajta.

Oké, ez rendben is van.

De akkor agyalj rajta, ne másokat fárassz a kérdéseddel!

2016. júl. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 MZ.per.X ***** válasza:
68%

"Mit kell ezen ennyit agyalni?!"


Szerinted? :D Még fel sem tették neki a kérdést, de már a válaszon gondolkozik :D

2016. júl. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha azok a fajták, akik imádnak csámcsogni, de prűdek, akkor kezdd el nekik ecsetelni, hogy:huh, ekkora van neki, ekkorát még nem láttatok, ezt meg azt csináltuk, stb. Addig színezed, míg az összes le nem süti a szemét. Többet nem fognak kérdezni.
2016. júl. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!