Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Diplomatikus válasz ez a pasitól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomatikus válasz ez a pasitól?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszem egy pasinak, sokat flörtölünk, néha azt érzem hogy érzelmileg is megmozgatom őt. Sajnos nem lehet köztünk semmi, de azt mondta, hogy ha nem lenne az a bizonyos akadály, biztosan próbálkozna nálam. Mivel a férjhez menés volt a téma, rákérdeztem, hogy el is venne-e feleségül (persze ez a beszélgetés nagyon jókedvben folyt, én csak viccből kérdeztem rá, választ nem is vártam).


A válasza az volt hogy NEM, először csak próbálkozna nálam, udvarolna, aztán ha összejönnénk és együtt lennénk, később kialakulna, kiderülne idővel hogy feleségül venne-e.


Diplomatikus ez a válasz tőle? Ti örülnétek a válasznak?

Mondhatta volna azt is hogy igen, elvenne.


2015. okt. 21. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Épeszű ember ezt így csinálja, ahogy a pasi mondta.

Gondolom a neje az apró akadály, vagy a te pasid.


Miért kellett volna rögtön fogadkoznia, hogy "persze, azonnal elvennélek". Nem életszerű, nem őszinte, még csak nem is vicces kijelentés.

2015. okt. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális esetben ez úgy történik, ahogy mondta.
2015. okt. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel a kérdés egy jókedvű, vicces beszélgetés keretében hangzott el, meg hát amúgy sincs nagy jelentősége, hogy most azonnal venne-e el, vagy csak miután megismert, mert úgysem fog elvenni, tök mindegy. Akár mondhatott volna egy mosolyfakasztó igent is.
2015. okt. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Örülök a válaszoknak.

Az az igazság, hogy már magam sem tudom milyen válasznak örültem volna.


Sajnos sokan úgy kötnek házasságot hogy alig ismerik a másikat. Külsőségekre mennek, anyagiakra.


Ezzel a pasival csak felszínesen ismerjük egymást. Van fogalmunk hogy nagyjából milyen ember lehet a másik, de akkor is kevés egy ilyen kijelentéshez. Azt gondolom hogy még a párkapcsolatok elején is korai az ilyen kijelentés. Nem azért mert megijed valamelyik fél, hanem mert nem ismerjük ki a másikat.


Köszönöm a megerősítő válaszokat.

2015. okt. 21. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!