Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az alábbi esetre valami...

Az alábbi esetre valami frappáns, diplomatikus válasz?

Figyelt kérdés

Szóval, ahol dolgozom az kb. pletykafészkek gyülekezete. Imádják ha másokról csámcsoghatnak, figyelik ki hogyan öltözik, éppen ki kivel van. Rám különösen nagy hangsúlyt fektetnek, mert én vagyok a közegben a legfiatalabb.

Van egy pasi, akit a munkahelyemen mindenki ismer - nem kolléga. Barátkozunk egy ideje, és egyre több kollégám lát minket együtt. Lassan eljön szerintem a "Mi van köztetek XY-al" kérdés. Na erre szívem szerint azt válaszolnám, hogy semmi közöd hozzá. De valami frappáns, diplomatikus választ szeretnék majd a kotnyeleseknek adni, amit aztán emésztgethetnek. Olyan választ, amivel válaszolok is meg nem is, mégsem vagyok bunkó, de érzékeltetem, hogy ehhez közük túl sok nincs.

Segítenétek?


26N


2016. júl. 24. 20:58
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
80%

Mond azt h ,,Ja, ő csak az egyik, van még három"

Lesz ám ott pletykaparti :DD

2016. júl. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, lehet próbálkozni -egyébként betervezett, nem eredeti így igazából nem is "igazi"- frappáns válasszal vagy érzékeltetni, hogy nincs sok közük hozzá, de szerintem, már a saját érdekedben, nem érdemes. Vannak pletykafészkek, tény, mindenhol vannak, egyszerűen elkell kerülni őket, és egy idő után leszállnak rólad -de ha te a "frappáns válaszaiddal" lovat adsz alájuk, akkor nem fognak békén hagyni. Átfogják értelmezni, elemezgetni, felfognak háborodni és mégjobban felhergelődnek... Értem, hogy te finoman, nem udvariatlanul akarod velük közölni, viszont nem fogsz hosszú távon célt érni. Ők egy csoport, te egyedül vagy -tényleg beleakarod lökni magadat az általuk ásott gödörbe? Tényleg magányosan, rossz hangulatban akarod tölteni az idődet a munkahelyeden?

Kedvesség -tudom, nem mindig könnyű, de jobban jársz vele, hidd el.

2016. júl. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
10-11-12 válaszolónak köszönöm szépen! :)
2016. júl. 24. 21:25
 14/25 anonim ***** válasza:
81%
Mi van köztetek? - Korkülönbség/Magasságkülönbség/Semmi, de mondd csak te híztál? - Garantált a siker 👌
2016. júl. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
17%
Ezaz... Mond azt, hogy ó, hát az csak egy volt a sok közül, már nem is emlékszel rá mi volt, mert azóta volt már másik kettő... Haha...
2016. júl. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
32%
"Leszoptam kétszer"
2016. júl. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
84%
én csak annyit szoktam válaszolni az idiótáknak hogy mosogatórongy, bármi is legyen a kérdés:D
2016. júl. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%

Még rá se kérdeztek, de te már a válaszon gondolkodsz? Komolyan?

El tudom képzelni, hogy ülsz az asztalod mögött, és kattogsz, hogy "Kérdezzétek már meg! Kérdezzétek már meg!", hogy aztán a te "frappáns, diplomatikus" válaszoddal vissza tudjál vágni nekik! Há hááá!!


Jesszus..

2016. júl. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
85%
Mondj annyit, hogy "rólatok szoktunk beszélgetni", és vágj hozzá egy gonoszkás mosolyt. Ez tuti leszereli őket. :)
2016. júl. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
úristen...nem azért gondolkodom a válaszon, hanem mert ha váratlanul megkérdeznék, ne blokkoljak le, és tudjak reagálni.... mit kell kötekedni?! komolyan nem értem, hogy egyes emberek minek írnak ide.
2016. júl. 24. 21:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!