Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Idegbetek a főnököm mit...

Idegbetek a főnököm mit csináljak?

Figyelt kérdés
Idegbeteg mindenért rám szól üvölt mint egy őrült..70éves nő ha azt mondja jobbra rakjak valamit és oda rakom üvölt miért nem balra raktam..18 éves vagyok már nem bírom jelenleg nem tudok felmondani mert fizetnem kell a tv.m részletét februárig..de már én is kész idegroncs vagyok ma is mondta hogy idióta h*lye vagyok..mindenki előtt megaláz semmibe vesz 7/6napot dolgozok éés még 90ezret sem keresk mindig megmondom neki a véleményem de nem érdekli..mit csináljak?

2016. júl. 26. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Üdvözöllek a magyar valóságban !

Keress másik munkát és az utolsó napodon küld el a jó anyjába ha ez megnyugtat majd téged.

Vannak emberek akik a kis hatalomtól is meghülyülnek. Az olyanoknak járna egy kis beszélgetés.

2016. júl. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez a munkahely fix..1 éve vagyok itt soha nem rúgnának ki ez biztos..addig maradok amig a részlet le nem járt de február még nagyon messze van..addig hogy viseljem el?már elég volt..
2016. júl. 26. 15:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Pasi vagy?
2016. júl. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem
2016. júl. 26. 15:08
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod 18 éves vagy. Mi van a szülőkkel? És azt mondod, hogy a tv részletfizetés miatt nem mondasz fel. Ha az nem lenne, akkor fel mondanál? És akkor miből élnél meg? Akkor csak van valakid aki tud segíteni, nem?
2016. júl. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez van, ha szarsz a tanulásra még diákként. Tanácsot adni nem tudok, sajnálom, de magadnak köszönheted.
2016. júl. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen 18 éves vagyok a szüleimmel élek van szakmám és én szerettem volna elkezdeni dolgozni ugyanis nem szeretném ha anyáék pénzelnének ugyanis nem is tudnának annyit adni amennyi nekem szükséges lenne rezsit internetet stb én fizetem magamnak persze elosztjuk és úgy ha nem lenne a részlet akkor igen felmondanék és keresnék mást de mivel ez fix munkahely így innen ki tudom fizetni de ha máshova mennék az nem biztos hogy ilyen fix lenne..nem szeretnék 2 szék közé ülni
2016. júl. 26. 15:37
 8/10 A kérdező kommentje:
van szakmám nem szartam a tanulásra,én szerettem volna elkezdeni dolgozni hogy legyen pénzem és ne anyáékon élősködjek 30 éves koromig :)
2016. júl. 26. 15:38
 9/10 anonim ***** válasza:
A főnököd valószínűleg már nincs egészen a topon szellemileg, ha biztos a pozíciód, akkor szerintem nyugodtan szólj neki, hogy bántó számodra ahogyan veled beszél és kérd meg, hogy ne alázzon meg folyton mások előtt... Mert ugye ez nagyon rosszul esik Neked és így nem tudod rendesen elvégezni a munkádat, ha folyton stresszelned kell olyan miatt ami nem is a munkáddal kapcsolatos. Szóval beszélj a lelkére, ha van egyáltalán lelke vagy mi...
2016. júl. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hiába sajnos..ha bármit mondok üvölt hogy jaj de imádom a megjegyzéseidet..
2016. júl. 27. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!