Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahely-váltás: az elég ok...

Munkahely-váltás: az elég ok a váltásra ha gyűlölöm a munkahelyem de nem magát a munkát hanem a vezetőséget + kollegákat? Vagy nagy luxus lenne emiatt váltani?

Figyelt kérdés

Gyűlölöm a munkahelyem. Hányingerem van ha csak rágondolok. Néha szó szerint ugyanis olyan pszichoszomatikus jelek vannak már hogy ha csak eszembe jut a munkahely a főnök gyomorgörcs émelygés hányinger. Vasárnap este szó szerint ideggörcs vagyok mert jön a hétfő és tudom be kell menni és ott leszek a rohadványfőnök aki legszívesebben karóba húznék ott helyben megy a nyalizó retek kollegák akik szemből mosolyognak hátam mögött meg megy a fúrás, okoskodás. Lehánynám az összeset.


Ugyanis rájöttem: nem magát a melót utálom. Nem az a gond hogy kelni kell menni kell. Nem az a gond hogy annyi a fizu amennyi. Nem az a gond ezt meg azt kell csinálni.

A gond az hogy milyen légkörben milyne emberekkel kell ezt csinálni. Hogy vannak ekikre ha ránézek már hányok. Hogy van a főnök aki akkora állat hogy kis híja volt hogy kétszer is úgy kellett lefognom magam hogy képen ne taknyoljam ott a dolgozók előtt. És azt mérlegeltem magamban ha megteszem börtönbe kerülök de lehet megéri börtönbe menni csak ezt az az állatot itt helyben agyonbaszhassam?



Ez elég ok a váltásra? Vagy nagy luxus lenne emiatt váltani?

Főleg úgy hogy keresek állást már jó ideje és semmi?

(Ja igen: lenne meló csak 5 ft-ért szart pucolni nem megyek el ott még nem tartunk)


2016. júl. 27. 13:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
számomra elég indok.
2016. júl. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elég, de úgy is, hogy nincs más munka?
2016. júl. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nagyon sokan vannak úgy, mit te. A szemét gonoszkodó emberek sokkal rosszabbak, mint maga a nehéz munka a kevés fizetéssel. Sajnos ez már indok a váltásra, viszont szerintem fölösleges elmenned, mert máshol is ilyenek lesznek. Szarul hangzik, de valószínű ez lesz máshol is. Az ország ilyen, ez a színvonalon van a fiatalság is, meg az idősebbek nagy része is. És gondolhatod, hogy az ilyen szemetek mondják magukat keresztény jobbikosnak... meg ilyen f*@*szságok. Mindig az erkölccsel jönnek, de kérdem én, hol van itt az erkölcs? Ha másokat b*@*szogatnak egész nap, szinte erről szól az életük, akkor milyen erkölcsről pofáznak? Bár ha gondolod, akkor menj másik munkahelyre. Viszont ahogy mondtad is, a másik probléma, hogy nincs munkahely. Érdekes, hogy külföldről akarnak behívatni embereket. De akkor a munkanélküliek mi a francnak nem találnak munkát? Mert esküszöm, hogy nincs munka a városban. És nem tudom miért!! Talán mert nincs is létszámhiány? Vagy ez most mi?


Állítólag hatalmas létszámhiányok vannak, mégis van egy rakat munkanélküli, aki folyton munkát keresnek, de nem találnak. És akkor ráfogják, hogy nem is keresnek.. A nagy szart nem! A rohadt szemét rosszindulatú főnöknek meg nincs annyi esze, hogy felfogja, hogy nem elég, hogy szar a meló, szar a fizetés, de még ők is b*@*sztatják az embert. Most már én is úgy vagyok, hogy elég nekem a havi 70-80 ezer, csak normális kollégákkal kelljen dolgoznom. Akikből meg nem találni egyet sem. Ha még valaki szidja a fideszt, megmondom neki, hogy nem a fidesz miatt szar az ország, hanem a szar ocsmány rosszindulatú b@*szogatós lakosság miatt. És akkor jönnek, hogy változást akarnak.. b*meg, változzon meg a lakosság! Nekem a környezetemben lévő "erkölcsös" emberek több kárt és szenvedést okoztak, mint Orbán és Gyurcsány együttvéve! És akkor mindig a kormányt szidják. Mintha minden az ő hibájuk lenne. Nagy szart, a lakosság a fő oka ennek a romlott ocsmány állapotnak. Kérdező, a téged b*@*sztatók sokkal rosszindulatúbbak és gonoszabbak, mint akármelyik politikus!

2016. júl. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tudod mit kérdező? Hagyd ott azt a munkahelyet, én azt ajánlom. Azért, mert ha ennyire gyűlölöd őket, akkor azt ott kell hagyni, nem kell ott szenvedni. Viszont ha elmész, akkor aztán piszkosul számolj be nekik, a főnöködnek, a munkatársaidnak. De nem ám szép stílusba, add szépen vissza nekik, amit ők adtak. Mind a 45 éves főnöködnek, aki úgy viselkedik mint egy 17 éves hülyegyerek, mind a fiataloknak, mindnek számolj be. Mond meg nekik majd a magadét, te jó alaposan. Nehogy visszafogd magad.


Amúgy a nem megfelelő munkahelyi légkör miatt akár feljelentést is tehetnél. Persze nem fognak semmit sem tenni ellene, de elméletileg büntetendő cselekményt végeznek, hiszen megkeserítik mások életét, csak úgy szimplán szórakozásból.

2016. júl. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"De nem ám szép stílusba, add szépen vissza nekik, amit ők adtak."


Azt nem lehet visszaadni.

Három okból.

Egyrészt nem leszek ugyanolyan mocsadék mint ők remélem nem is tudnék.

Másrészt ahhoz évek kellenének.

Harmadrészt börtönbe se akarnék kerülni mert ha én a főnökkel összevitáznék sanszos hogy őt a hullaszállító engem meg a rendőr vinne el.

2016. júl. 27. 17:33
 6/11 anonim ***** válasza:

Elég csak megírni neki e-mailben vagy facebookon. Érdekes, hogy olyan szemét nem akarsz lenni, mint ők, de vitánál szívesen kicsinálnád. Ezek a szemetek olyan mocskok, hogy tényleg csak jól járna a halálukkal az emberiség, de ettől függetlenül hidd el, hogy sokkal korrektebb és "kevésbé szemetebb" dolog, kevésbé "olyanabb mint ők", megmondani (megírni) neki(k) a magadét e-mailen vagy facen, mintha mérgedben kicsinálnád az egyiket. Te megölnéd, aztán börtönbe kerülnél, mert a bíróságon nem néznék, hogy mennyire halálra idegesítettek a beszólásaikkal. A törvény az ilyenekre már nem terjed ki, őket csak annyi érdekli, hogy "gyilkosság". Ha máshogy nem, akkor szépen próbáld velük megbeszélni. Írd meg a főnöknek a véleményed, szépen megfogalmazva és korrekten. Ha így sem megy, akkor vedd fel hangfelvételre, amit művelnek, aztán menj be velük a rendőrségre, és szépen összeszedetten panaszold el nekik az egészet. Ha ez nem fogja foglalkoztatni őket, akkor a rendőrök sem különbek, és akkor fogalmam sincs kihez kéne fordulni, ha mindenki ugyanilyen kegyetlen b*@*szogatós ebben az országban.


Mást nem tudok mondani, csak annyit, hogy te soha ne legyél ilyen. Legalábbis a rendes, jó emberekkel ne.

2016. júl. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
mocsok car élet én már annyira utálom, sokkal jobb lenne halottnak lenni.
2016. aug. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vagy inkább próbálj rajta változtatni. Ha nem veled van a baj, akkor próbálj másokon változtatni!
2016. aug. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ha valóban így érzel, nyugodtan hívd félre a görényt és taknyolj be neki egyet - persze csak miután van B terved, hgoy hova tovább. Börtönbe biztos, hogy nem kerülsz könnyű testi sértésért, de egy kisebb összeget kárpótlásként megállapíthat a baróság.
2016. aug. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kerdezi mi lett veled?valtottal vegul?

En pont most irtam ki egy hasonlo kerdest.

2017. aug. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!