Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mire jó az, ha egy főnök nem...

Mire jó az, ha egy főnök nem enged el?

Figyelt kérdés
Van a főnöknőm, akit nagyon nem csipázok a munkastílusa miatt, viszont neki valamiért szüksége van rám (az ötleteim bejönnek neki, sajna bevállalok szinte mindent - igaz hibázok is sokat -, és valamiért sok dologban megbízik bennem - de ez is kezd lanyhulni). Rengeteg helyre beadtam a jelentkezésemet állásváltás végett, de csekély helyre hívtak be. Ma elkaptam egy mozzanatot, mely szerint a főnöknőm "utánam néz", és valószínű, hogy ez is közrejátszik, hogy még ugyanott vagyok... Ez a fajta hozzáállás mégis mire jó részéről? Legszívesebben behúznánk egymásnak egy nagyot, de mégsem enged el...

2016. jún. 29. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg szüksége van rád a munkád vagy a munkastílusod miatt, tehát részéről ez egy függő viszony.
2016. jún. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert jó csicska vagy neki, aki elvégzi "helyette" a munkát
2016. jún. 30. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy utánad néz? Ha jelentkezel egy állásra, és megbeszélsz egy interjút a privát telefonodon, azt mégis honnan tudhatná?
2016. jún. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, hogy a „leendő” új munkahelyen dolgozik az egyik olyan kolléga, aki másik műszakban nálunk is dolgozik – megj. van ilyen nálunk. Ha befut az önéletrajz az új helyre, a főnök ezzel a 2 műszakos kollégával csekkoltat le, aki leadja a drótot a főnökömnek. Nem azzal van a gond, ha a főnökök egymás közt „világítanak” át, csak az, ha valaki 3. személy is befigyel…
2016. jún. 30. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!