Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meddig várjak a visszahívásra?

Meddig várjak a visszahívásra?

Figyelt kérdés
Voltam bent àllásinterjún és azt mondtàk vasárnapig visszajeleznek, hogy sikerült-e. A bolt ma 7-ig van nyitva. Várjam egyáltalán, hogy visszahívnak? Csak mert holnap már augusztus van, tehát új hónap.

2016. júl. 31. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Hát ha hívnak akkor gondolom 7-ig fognak, addig is szerintem keresgélj, azzal csak előrébb vagy.
2016. júl. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Na mi újság? Hívtak?

Van egy olyan érzésem, hogy nem. Mikor engem hívtak, hogy felvettek, az pénteken történt és azonnal fel is vették az adataim, hogy le tudjanak jelenteni és következő hétfőn már kezdhessek is. Nos, ezt vasárnap este elég nehéz megcsinálni + nem hiszem hogy van olyan hr-es vagy vezető, aki vasárnap ezzel foglalkozna. Szóval, ha van még bármilyen esély, akkor csak holnap hívnak fel.

De remélem nincs igazam és felhívtak és holnap már mehetsz papírokat intézni.

Ha nem, akkor sok sikert a kereséshez!

2016. júl. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amíg élsz!

- Ez nem rosszízű vicc, hanem a valóság!

Van olyan munkáltató, akinek 1991-ben (!) küldtem el az önéletrajzomat, és azóta is kiértesít, hogy szükség van-e rám.

- Telekakálnak mindent hírdetésekkel a munkáltatók, aztán itt vége is az érdemi kommunikációnak, - arra már nem futja, hogy a sikertelenül jelentkezőket tájékoztassák a tényállásról:

"Te, hülye! Nem téged válaszottunk ki 35 emberből! Betelt az állás, - ne várjál erre a lehetőségre többet, hanem keresgéljél tovább!"


- Egyszerűbb behülyíteni x embert, aztán sorsára hagyni, - pedig az emberi tisztesség megkívánná, hogy ha már vette valaki a fáradtságot, hogy megkeresse őket munkavállalási szándék okán, akkor írjanak vissza egy pár sort, akár kiválasztották, akár nem.

2016. aug. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem egyzer egy év után kérdeztek meg, hogy el tudnám e vállani.
2016. aug. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen ma reggel hívtak,pont mielőtt egy másik munkát mentem volna megkérdezni. De sikerült és szerdán kezdhetek :)

2016. aug. 1. 16:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Remélem, nem hiába örülsz most, - nem vernek át és tetszeni fog mind a munka, mind a fizetés!
2016. aug. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!