Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Létezik e olyan munkahely...

Létezik e olyan munkahely ahol kevés emberrel kell érintkezni?

Figyelt kérdés

Nem akarok emberekkel beszélgetni nekem az ideális lenne ha nem kéne munka közben beszélnem senkivel. Csak nincs semmi ötletem. Segitene valaki ebben.

Normális válaszokat légy szi.



2016. júl. 31. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Patológia.
2016. júl. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 szántóvető ***** válasza:
100%
kamionos.ott aztán nem baxogat senki ha elvégzed a munkádat.
2016. júl. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi ezekre még nem gondoltam.
2016. júl. 31. 20:50
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Író, újságkihordó, darus
2016. júl. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én biztonsági őr vagyok 8 éve (hasonló okból választottam) Sorompót nyitogatok ,csukogatok. Minimális kommunikáció emberekkel. De biztosan, ezt akarod? Hamar elmerottyant lesz az ember a sok egyedülléttől.

Tapasztalatból mondom.

38/F

2016. júl. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 BiTOPro97 ***** válasza:
Külföldi interjús internetes távmunka.
2016. júl. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszi a választ.

5 Engem nem zavar az egyedüllét

2016. aug. 1. 10:27
 8/9 anonim válasza:

Én tök egyedül vagyok a munkahelyemen.

2 hónapja csinálom, de kezdek begolyózni. Én nehezen nyílok meg, nem vagyok egy nagydumás, kevés emberrel tudok eldumálgatni. Azt hittem ez a melóhely jó lesz, de 2 hónap után rájöttem hogy borzalom...

Egész nap egyedül, nincs kihez szólni, igazából nincs is feladatod. Roppant unalmas, idegőrlő. Inkább felmondok, mint tovább maradjak és megbolonduljak...


Kamionos... nem egy leányálom az sem... lehet, hogy egyedül ülsz a kabinban és csak vezetsz, de idegileg az is ki tud készíteni, amin nap mint nap keresztülmész. Mert nem csak sima vezetés az egész, és ezt aki nincs benne, nem is tudja...

2016. aug. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Potinoeasy válasza:
Villamosvezető
2019. jan. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!