Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bölcsőde helyett mit?

Bölcsőde helyett mit?

Figyelt kérdés

Idén végeztem kisgyermeknevelőként, ahol lakom, a környék összes bölcsődéjébe, családi napközijébe küldtem e-mailt,hogy van-e hely, de semmi...ennyire kihalásos alapon menne a dolog? Úgy terveztem ősztől dolgozom, de most így mihez kezdjek?

Gondolkodom egy második okj-n, na de nemtudom mi lenne az ideális...ami érdekel, az az állatokkal kapcsolatos szakmák, de azokból megélni nem lehetne szerintem...ezen kívül esetleg ilyesmi, hogy banki dolgozó, könyvelő, de azok miről is szólnak pontosan?



2016. aug. 1. 18:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Pl tanulhatsz állatorvosnak, hülyére keresik magukat, bár talán még nagyobb ott a felelősség.


Máskülönben munkát találni csak protekció alapon lehet vidéken, de ha már próbálkozol, akkor személyesen tedd, ne email-ben, mert élőben van némi kis esély.

2016. aug. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!