Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsődébe munkáltatói igazolá...

Bölcsődébe munkáltatói igazolás helyett elő munkaszerződés?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szeptember közepétől végre foglalkoztatna egy munkáltató. De a bölcsődei felvételi lapon olvasom, hogy munkáltatói igazolás kell. De mivel én még nem dolgozom nekem ilyen nincs. Szerintetek elég egy előszerződés, hogy xy foglalkoztatni fog ettől a dátumtól kezdve?? Egyébként egyedülálló anya vagyok, rendszeres gyermekvédelmis a lányom és nagyon nehéz a helyzetünk. Nagyon nem szeretnék lecsúszni erről a munkáról. Ha elutasítanak hova mehetek? Esetleg jegyző? Aki tud segítsen légyszi

2015. júl. 17. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
nem munkáltatói igazolás kell, hanem ha nincs, akkor szándéknyilatkozat egy munkáltatótól, hogy foglalkoztatni akar x naptól x óra m.időben hat-lan idejig pecsét, aláír
2015. júl. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi
2015. júl. 17. 19:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Èn a munkaszerződèsem másolatát vittem be. Jùliusban kèrtem a munkáltatòt, h állìtson ki egy igazolást, de többszöri unszolásra sem voltak hajlandòak kitölteni a lapot (formanyomtatványt is vittem), de elmondásuk szerint erre nincs kapacitásuk a könyvelèsen (5 perces melò). A bölcsiben tudták h dolgozom, de várták a hivatalos papìrt. Bemutattam a mszerződèsem, azt mondták elèg.
2015. júl. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm. Szándéknyilatkozatot sikerült szereznem. Meglátom mi lesz
2015. júl. 21. 13:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a gyes lemondási papir kellett 2012-ben! 8 órába mentem vissza dolgozni. Igy le kellett mondanom a gyest!
2015. júl. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

első vagyok

kiegészíteném, ha gyeden vagy akkor munkaviszonyról kell igazolás

ha gyesen, akkor talán a szándéknyilatkozat sem kell, mehet a bölcsibe(ma voltam a bölcsiben, gyed mellett nem veszik be, ha nincs munka, de gyes mellett mehet bölcsibe)


de ha te is pontosat tudsz, írj

2015. júl. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok, elég volt a szándéknyilatkozat. De ennek ellenére állandóan elutasítottak, hogy nincs hely, 3 hónap küzdés után elegem lett mert az összes papírom igazolta a rászorultságot. Bezzeg több gyerekről is tudok akinek otthon van az Anyja mert apuka nagyon jól keres a gyerekük mégis járhat a bölcsibe mert van ismerős... Olyan panaszlevelet írtam a város jegyzőjének, hogy még aznap délután!!! felhívtak a bölcsiből hebegve-habogva hogy a lányomat felvették, egy hét múlva vihetem beszoktatásra... Gondolom senkit nem lep meg, ez van Magyarországon.
2015. szept. 25. 13:10
 8/8 anonim ***** válasza:
nem semmi, hogy így kell elintézni..
2015. szept. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!