Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi volt a nettó fizetésed...

Mennyi volt a nettó fizetésed az első munkahelyeden?

Figyelt kérdés

Fizikai v. Szellemi munkát végeztél, szeretted vagy épp ellenkezőleg?


Ne tartsd vissza!


Én most kezdtem 2hónapja egy gyárban(monoton fizikai meló) és már utálom, allig kapok 100ezret, kidőlve fekszem le, olyan mintha esténként 5 percet aludnák.


21F



2016. aug. 4. 14:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

74e + cafeteria

informatikusként :) de lett volna jobb lehetőség anyagilag, de fejlődési lehetőségnek ezt láttam legjobbnak, be is jött :)


23F

2016. aug. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
180.000 + cafeteria. Szellemi, szeretem.
2016. aug. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindenes voltam az apámnál. 50ezerrel kezdtem. Akkor nem tudtam mennyi egy fizetés, semmit se tudtam. 17 évesen kezdtem a vállalkozásában. Szerinte ennyit ertem, 1 éven keresztül ennyit kaptam. Ismerősök világosítottak fel hogy ez nem normális. A későbbiekben felemelte de otthagytam mert megélni nem lehetett belőle.

Most egy rendes helyen vagyok, fizikai munka, havi 130.000

2016. aug. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
1900- Ft, egyetemi végzettséggel, gyógyszergyárban, igaz, 56 éve volt.
2016. aug. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

fizikai, 90-110e között. (mivel keretidőbe voltam)


utáltam, mai napig utálom az ilyen munkákat. Viszont más nincs, hiába a szakképesítés, szóval az egész életemet utálom ezen munkák miatt.

2016. aug. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szakmai gyakorlat volt, 89 forintos órabérért, adatrögzítés, adatfeldolgozás. (1996)
2016. aug. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Első munkahelyem: diákként plázás standnál voltam eladó 20évesen. 450 Ft nettó órabérért dolgoztam, mellette volt jutalék az eladásokból, de az csak karácsony környékén volt számottevő, azon kívül nagyon gyengén ment a bolt (nem a mi hibánkból... a kereslet-kínálat nem lett jól felmérve). Nem minden nap dolgoztam, de ha igen, akkor napi 10 órát. Eléggé változott, mikor hány napra kellett bemennem. Olyan 60e és 75e között kerestem átlagosan, karácsonyi időszakban 120e is volt a jutalékok miatt.


Nem volt az én világom, mert nem vagyok egy eladós-tukmálós típus, meg szemtől szembe a gyökérebbik fajta vásárlókkal.. hát, alig tudtam magam visszafogni. (ma multinál vagyok ügyfélszolgálatos, itt legalább mailben vagy telefonon hülyék az emberek) Meg nem volt semmi szellemi kihívás, plusz a nyitás miatt napi 1 órát dolgoztam ingyen is. De tapasztalatnak jó volt, a többi pultos a környéken jó fej volt, a holtidőszakban simán tudtam olvasni, tanulni is, a kutya nem figyelt oda. Viszont a főnök felelőtlen volt, nem mindig fizetett időben, és piás volt.

2016. aug. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

aktatologatás, rohadtul utáltam, 110 ezer

következő könnyű fizikai megspékelve némi emberi hülyeségből származó stresszel, 60 ezer, kezdetben imádtam, de néhány év alatt megutáltam, főleg a kollégák és a vezetőség hozzájárulásának köszönhetően

most az előbbinél picit nehezebb fizikai, megspékelve kicsit nagyobb (szintén emberi hülyeségből származó) stresszel, viszont még munkaidőn belül le lehet vezetni a stresszt mókázással, 110 ezer, IMMÁDOM!

2016. aug. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

190+cafi szellemi. Semleges volt, nem érdekel az egész, de tudtam, hogy pályakezdőként ennél több nem lesz.

25L

2016. aug. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 73.000. Tavaly, könnyű/közepesen nehéz fizikai meló. Utáltam mint a xart. De leginkább a munkatársak miatt. Rohadt volt mindegyik.


A mostani szellemi meg fizikai vegyesen, de inkább szellemi. Kb. 100.000-at kapok, de minden hónapban változó. Ez jobb mint az előző, csak sajnos irtó monoton, nagyon szenvedek mire letelik a napi 9-10 óra. :( És hétvégén is van meló. :(

2016. aug. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!