Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten pályakezdő pénzügyi...

Orton kérdése:

Budapesten pályakezdő pénzügyi gyakornokként úgy, hogy még folyamatban van az egyetem, milyen fizetési igénnyel érdemes fellépni manapság az állásinterjún?

Figyelt kérdés

Diplomával nagyjából be tudom lőni, de így nélküle kissé lányos zavaromba kerültem.


Jelenlegi munkahelyemen netto 120-at keresek havonta, de ez diákmunka, viszont nyilván nem elégednék meg kevesebbel.



2016. márc. 20. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha leírod milyen területen, munkakörben, heti hány órában és milyen nyelvtudással keresel munkát akkor tudok segíteni belőni.
2016. márc. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs meghatározva a pozíció. Pénzügy osztályon gyakornokként egy egészségügyi gépeket, berendezéseket gyártó bővülő cégnél, napi 8 órában bár majd le kell beszélnem egy részletet, mert egyik délelőtt óráim vannak, de úgy hallottam rugalmasak ilyesmire. Általános komplex angol nyelvvizsgám van jelenleg. Viszont tuti nem diákszövetkezeten keresztül oldják meg a gyakornokok foglalkoztatását...ami mondjuk számomra fura.
2016. márc. 21. 11:28
 3/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg olyan 50 főt foglalkoztat a cég, de most bérelnek egy újabb emeletet az irodaházban stb.
2016. márc. 21. 11:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben nem hiszem hogy a 120 nettónál annyival többet adnának hogy (csak emiatt) megérje váltani.


Ha nem szövetkezeten keresztül foglalkoztatnak, ugyanannyi nettó béred nekik többe fog kerülni. Vannak olyan cégek ahol még a diploma megszerzése előtt vesznek fel embereket rendes szerződéssel, bérrel és pályakezdő diplomás munkakörrel de ha erről lenne szó szerintem tudnál róla.

2016. márc. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Karrier szempontjából kéne váltani igazából. Nem mintha olyan nagy fizetési igényeim lennének mint pályakezdő, de megkérdezik majd és nem mondanék hülyeséget.
2016. márc. 22. 13:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Eddig még senkitől sem hallottam hogy gyakornokként kérdezték volna. Ha mégis kérdezik bruttó igényt illik mondani, mivel az esetedben nem tudom mennyi lenne a levonás... én olyan nettó 800 forint/órát mondanék.
2016. márc. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Netto 140 v 160 volt a pénzügyi asszisztensi fizu 2016 augusztusán(kb brutto 200?), de próba idő végén már elő is léptettek így 196 körül kezdtem, ha úgy vesszük. Egy éven belül után 250, harmadik évben 300, majd az utóbbi másfél évben kétszer kaptam emelést 350 és 370-ként(utóbbi volt 2020-ban végig). Most csapatvezető leszek, ezt csak azért írom, ha valakinek jól jön a motiváció.


Ja amúgy passz, egyszer se kérdezték meg a fizuigényt :') Elején egyáltalán nem is volt szerintem alkuképes az asszisztenis fizetés, utána meg csak elém rakták a szerződést h írhatom alá, ha kívánom, ott se volt alku.

2021. jan. 13. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!