Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Téged próbáltak már megfélemlí...

Téged próbáltak már megfélemlítő módszerekkel jobb teljesítményre bírni?

Figyelt kérdés
Mi volt a reakciód és pontosan mi volt a megfélemlítés?
2016. aug. 8. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen kontextusról beszélünk? Tanulás? Sport? Egyéb?
2016. aug. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Munka.
2016. aug. 8. 12:27
 3/7 Gugu Gabor ***** válasza:

Igen volt ilyen.

Konkrétan: "Ha ezt nem adjuk át határidőre becsukjuk a céget."

Nem igazán foglalkoztunk vele, jó volt a csapat megcsináltuk és ennyi.

(csak a főnök nem volt a helyzet magaslatán úgy gondolta hogy ez használ... vagy nem tudom, szerintem rossz ötlet volt a részéről)

2016. aug. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt, folyamatosan azzal félemlítettek meg, hogy vagy a maradék időmet is eladom két fillérért, vagy nagy bajba kerülök. Úgy általában arról van szó, hogy különböző személyeknek voltak különböző elvárásai, amit persze rajtam kellett elverni, ha esetleg én nekem az egyik miatt nem volt időm, energiám, és -igen kimondom őszintén- kedvem a másikhoz. Tulajdonképpen nem lett baj, csak tépték a szájukat. Döbbenetes, hogy valaki 100 emberből 97-el el tudja hitetni, hogy ő a világ kicsi ura, közben meg alig több a beleszólása a dolgokba, mint nekem, hanem csak a nyalónak a nyalója (akinek ugye én leszek a nyalója, ha sikerül megfélemlíteni). Nem azt mondom, hogy ne hallgass az utasításokra, de mindent egyszerre nem lehet csinálni úgy, hogy a szabadidőd néha heti 1-2 alkalommal az alvás, de néha 1 hétig is. Aztán persze amikor meg hónapokig tudnak nélkülözni, akkor egyetlen egyszer jutsz eszükbe, ha finoman jelzed, hogy nem bánnád. Biztos hálátlanság ha az egy kezeden meg tudod számolni, hogy hányszor mondtad azt, hogy nem. Egyébként tényleg azt az egy embert áldom aki rájött, hogy ez nem mindenkinél működik, és ez nem a vörös hadsereg, ahol tőlem a fele is kihullhat, ha ez neki nem motiváció, majd lesz másik.
2016. aug. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
ja van úgy. Nyilvűán kirúgással félemlítik meg az embereket de le kell szarni nem leszel mindig rabszolga, ha teszel félre nyithatsz vállalkozást is 3-5-10 év után ha halomozol fel tőkét.
2016. aug. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ezt inkább betörésnek hívom. ( Betörnek téged.)
2016. aug. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Betörés, ez jó. Ez tényleg az.

De van aki betörhetetlen, pl. én :)

2016. aug. 8. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!