Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnam jobb belatasra birni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnam jobb belatasra birni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Parommal az utobbi idoben nagyon nem jovunk ki.mar a pici erkezese elott elkezdodtek a problemak.

Nem segitett,csesztetett,hogy ezt se meg azt se csinaltam meg.

A szules utan az elso 6het maga volt a pokol.a pici nem aludt,mellette meg ket nagyobb gyerkoc.

Szeretnek hazassagi tanacsadohoz elmenni.hatha ha egy idegen,kivulallo ember mondja paromnak,hogy nem jo amit csinal akkor elgondolkozik.

De nem akar elmenni.mert sokba kerul...alkalmankent 8ezer ez igaz.de addig tolhatnank a pici szobajanak felujitasat (3honapos)

A kettonk kapcsolata fontosabb mint az,hogy kulon szobaban legyen.

Hiaba probalok beszelni vele,leraz egy nyugodj meg minden rendben lesz szoveggel aztan ha tovabb probalkozom csak vita van.

Egyaltalan nem mutatja jelet sem annak,hogy szeretne.se puszi,se szex,se oleles semmi.magatol semmi.

Nemreg voltunk a huga diplomaosztojan.csinosan feloltoztem (amugy inkabb soprtosan olkozkodom)felesleg nem maradt rajtam szules utan.es egy apro bokot se kaptam.egesz nap tojt a fejemre.

Nyaralni sem szivesen mennek vele mert nem ereznem jol magam.plusz az onbizalmam is a padlon van amiert nem kezdemenyez soha egyutletet.azert a mellemen es a hasamon lattszik a 3 gyerek.

A kifogas az a faradsag,es,hogy sokat veszekszunk.de hat amig nem figyel jobban ram addig nem lesz jobb....

Mar nagyon rosszul erzem magam lelkileg :(

Allitasa szerint szeret....

Hogy vehetnem ra,hogy menjunk el egy ilyen tanacsadohoz?

Vagy mit csinalhatnek hogy kicsit figyeljen ram?


2016. júl. 3. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudom, undorítő női szokás, de fèltèkennyè kell tenni. Szerintem belefásult a kapcsolatba meg megszokta, hogy te vagy, a gyerekek vannak, semmi izgalom. Gondolom minden nap meló, este pelenka, gyerekek, ugyan az minden. Hiába nem akarsz, ki kell mozdulni valamerre, ahol jól érzitek magatokat! Gyerekeket lepasszolni akár a nagyinak és menjetek el ketten egy hétvégére! Wellness, Balaton, bármi ami nem megszokott. Amit ketten nem tudtok megbeszêlni azt a tanácsadó megoldja? Kétlem. Ha nem akarjátok mindketten nem fog menni. Ha meg akarjátok akkor nem kell tanácsadó. A megszokás tényleg nagyon unalmas tud lenni, Neked is változtatnod kell!

Hiába gondolják sokan úgy, hogy a pasiknak mindegy, sokuknak nem megy úgy a szex, ha lelkileg nincs rendben minden otthon...

2016. júl. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

En nagyon szivesen elmennek Vele egy hetvegere ha O is akarna.de a penz....most vettunk lakast,most ujjitani akar.

Tudom hogy sokat dolgozik ertunk.sot rengeteget.van egy nagyon jol fizeto munkahelye es mellette meg maszekol az eredeti szakmakajaban.

Regen mindig elmondta mi izgatja fel.pl szexi szines taganban tegyek vegyek.akkor is megtettem es most is ahogy elmult a gyermekagy beujitottam parat.de hidegen hagyja.mar terhesseg alatt sem voltunk egyutt,es szules ota is csak 7 szer.eddig sokat panaszkodott az ovszerre is de mar spiralom van...azota,hogy felrakattam nem is volt semmi.

Es nem kerek nagy dolgokat.csak par kedves szo,ne menjen el mellettem ugy,hogy hozzam se er....ilyenek.

En sokszor megmaszirozom,mindig figyelek,hogy rendesen egyen,ele van rakva minden.itthon nem kell semmit csinalnia.

A picit mar mar majomszeretettel szereti.ha csak abbol visszavenne es azt ram forditana mar boldog lennek.

De a varosba nem lehet becsalni sem egy italra...meg egy seta fagyizassal sem.

Beszelni sem lehet vele.szinte minden este a konyhaban sirok,es sokszor meg le is csesz,hogy miert hisztizek.mert mas orulne ha sajat lakas lenne a segge alatt.es felhuzza magat ha sirok,de,hogy megolgetne,hogy nyugodjak meg azt mar nem.

Nagyon rossz ez igy....En nagyon szeretem de nem erzem Magam nonek....egy bebiszitter vagyok aki melette foz,mos,takarit es ennyi.

De megorobalom meg most hatha.a nagyok mennek a mamaval gorogbe,a picit meg megprobalom anyosra bizni ha tobbre nem is egy napra es talan sikerul elcsalnom...de felek,hogx megint pofara esek :(

2016. júl. 3. 21:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Nálunk is ez a helyzet.

Nekünk egy gyerek van,14 hónapos.

Már a terhesség alatt kezdett megváltozni,de szülés óta csak egyre rosszabb.

Mi is sokat veszekedünk.

Szerinte túl dramatizálom a dolgokat és semmi gond nincs.

Neki jó minden úgy ahogy van.

Én is megszüntem nőként létezni,cseléd és dada vagyok kb.

Sokszor beszéltünk már erről,de azon kívűl hogy azt mondja változtatni fog,más nem történik.

Átlag havi egy szex,szülés után hónapokig kb kéthavonta volt.

Amúgy azt mondja szeret.

Nekem kell hogy nőnek érezhessem magam és ezt már sokszor mondtam neki.

Mások dícsérnek,ugyanolyan vagyok mint terhesség előtt, ( persze az én hasamon is látszik picit hogy már szültem ) de ő soha nem bókol.

Persze féltékenykedik,de mégse változtat.


Szerintem nem a párterapeuta fogja megoldani a helyzeteteket,nektek kell érte tenni.

Persze nem veled van a gond,hanem a pároddal.


Remélem neked könnyebben fog menni az észhez térítés.

2016. júl. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én szörnyen félek az ilyen sztoriktól, sok kapcsolatrol tudom a környezetemben, hogy ilyen, ha félre lép a nő akkor meg ő a rossz ... Egy pasi valaszolhatna a kérdésre, hogy miért csinálja ezt sok pasi szülés után?
2018. márc. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!