Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állásinterjún ha azt kérdezik...

Állásinterjún ha azt kérdezik tőled sorolj fel 3 negatív tulajdonságodat mit mondanátok?

Figyelt kérdés
Nekem ez a kérdés úgy tűnik hogy akármit mondasz nem nyerhetsz... :S

2016. aug. 17. 13:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Lusta, agresszív, motiválatlan. ;DDD
2016. aug. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Egynek jó, hogy "nem tudok kikapcsolni", tehat ha problemaba utkozom, akar munkan, kotelessegen kivul is azon jar az agyam, nem nyugszom, amig megoldast nem talalok. Ez munkavallalas szempontjabol "jo" rossz tulajdonsag.
2016. aug. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%

1: Megerőszakoltam egy 16 éves fiút este a buszmegálóban

2:Fogva tartottam 2 hétig a pincémben egy 12 éves lányt

3:2 raboltam rágógumit a közeli ABC-bő


(it's joke, nehogy elhidd)

2016. aug. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Változatos munkánál a monotonítás zavar , tisztaság és rend szigora nálad fontos , az egyoldalú és törvénytelen tettek kiakasztanak .
2016. aug. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez még a jobbik kérdés mert el tudod képzelni, hogy milyen embert nem akar egy munkavállaló. Lustát 100%ban senki se akar.

Pl tőlem azt kérdezték mik a kedvenc/kedvelt színeim.

Itt az embernek lila gőze sincs mi a franc van... Elmondtam s kért egy percet... Felvettek. Aztán rákérdeztem ezt miért kérdezik?

A kedvelt színek árulkodnak az ember személyiségéről. (google ba meg is nézhetem, mondta ><)

2016. aug. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
41%

1: korán jövök-korán megyek

2: hiperaktív és figyelem zavaros vagyok, szóval inkább írásban kérem a feladatokat...

3: állandóan pörög az agyam, nem biztos, hogy épp a munkán, lehet épp a hobbimban adódott feladaton


23F

2016. aug. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%
Azt válaszolnám, hogy én pozitív gondolkodású ember vagyok, így a negatív tulajdonságaimon sosem jár az eszem, tehát most sem jut eszembe egy sem.
2016. aug. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

Olyanokat kell hazudni, amiknek nem lehet hatása a munkahelyi teljesítményre, és a munkatársakkal való kapcsolatra.


1. Smucig vagyok, sóher, fáj minden kiáramló fillér/ vagy éppen szórom a pénzt, nem tudok spórolni

2. Finnyás, tisztaságmániás vagyok, irtózom a kilincsektől, villamoson lévő kapaszkodóktól.

3. Bénán főzök, nincs labdaérzékem, kézügyességem (utóbbi csak akkor, ha nem porcelángyárba mész festőnek)

4. Félek a sötétben

5. Tériszonyom van

6. Hipochonder vagyok

7. A szexuális teljesítőképességem elégtelen (kivéve ha úgy sejted, erre a skillre szüksége lesz a leendő főnöködnek)

Stbstbstb

2016. aug. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Olyat érdemes mondani, ami igazából nem negatív dolog. Pl én azt szoktam mondani, hogy nagyon precíz vagyok, és 90%-os munkát nem szeretek kiadni a kezem közül, így a sürgős határidők esetén ez nehéz dolog számomra. De általában nem jelentkezek olyan helyekre, ahol ez gond lehetne, úgyhogy ez nem is negatív dolog. Plusz introvertált vagyok, nehezen nyilok meg, ami szintén nem gond, mert nem keresek olyan munkát, ahol ez számítana. Ilyesmiket mondj. Nem kell, hogy hazugság legyen, csak ne számítson a leendő munkád szempontjából negatív dolognak.
2016. aug. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én ezt mondanám:


"Nem tudok róla, hogy vannak rossz tulajdonságaim."


Ez igaz is lenne, hiszen maximálisan a feladatomra koncentrálnék,nem a haverjaimra. Segítőkész lennék, figyelmes, rendes. nem beszélnék vissza, és a kollégáimat sem bántanám.


Gondolom csak nem küldenek el, ha nem tudsz rossz tulajdonságot felsorolni.

2016. aug. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!