Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jogosan vannak félelmeim,...

Jogosan vannak félelmeim, hogy megint nem fogok valakinek megfelelni vagy a főnök hozz a helymre egy rokont? Luzer lennék munka vállalás szempontjából?

Figyelt kérdés
Itt vagyok 40 évesen és eddig egy munkahelyem volt ahol hosszabb ideig dolgoztam 12évig . Onan cég megszűnés miatt kellett eljönnöm. Azóta nem volt olyan munkahelyem ami 1évnél tovább tartott volna. Ha ki kellett rúgni valakit mindig én voltam akinek mennie kellett. Akkor is engem rúgtak ki amikor hiány volt a boltban ott sem voltam épp szabadságon voltam. stb . Nem azt mondom ,hogy én vagyok a tökéletes munkaerő de ha kellett maradni munkaidő után maradtam stb .. Ki az ideális munkaerő akit hosszabb távon meg tud maradni a munkahelyén? Már most gyomor görcsöm van attól ,hogy meddig kellek majd?
2016. aug. 17. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha 12 évig dolgoztál egy helyen, az pont azt bizonyítja, hogy megbízható munkaerő vagy.

Elég szemét világot élünk sajnos. Napról napra változnak az igények, minden fel van gyorsulva, túl van pörögve.

Nem nálad van a hiba.

2016. aug. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm...
2016. aug. 17. 16:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Így van, egyet értek az előzővel! Ne aggódj, nem benned van a hiba. Én mondhatni elég fiatal vagyok, ebben az évben én is váltogattam munkahelyet. Pedig nem így terveztem, és már erőm sincs... Szeretnék én is megmaradni már több évig, de ami mostanában általános a munkahelyeken, az valami siralmas... Már én is elgondolkodtam rajta, hogy bennem van-e a hiba.. Pedig odateszem magam a feladatokhoz. :/


Ne aggódj, állj hozzá pozitívan, remélem ez is rendes és hosszútávú lesz! :)

2016. szept. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!