Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan viseljem el ezt a...

Hogyan viseljem el ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
25 éves fiú vagyok és le vagyok százalékolva, rehab munkahelyen dolgozom. Egyedül látom és tartom el magam. A problémám hogy a munkahelyemen van két három ember akik nagyon gonoszak velem, sértegetnek amiatt, hogy lassan dolgozom. Pedig én szeretek dolgozni a magam tempójában de mindennap félelemmel bejárni nagyon rossz. Amikor már nagyon rossz volt a helyzet és jeleztem a főnökségnél még veréssel fenyegetett egyik. Pedig én soha egy rossz szót nem szólok ha békén hagynak, csak az a "bűnöm" hogy lassan dolgozom és bennem van mindig a félelem nehogy elvesszem a munkahelyem. Mit tehetnék?
2016. aug. 20. 23:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó kis munkahely lehet ez.
2016. aug. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Másik munkahely? Bár ezt se lehetett könnyen megtalálni. Meg mernéd kérdezni tőlük, hogy miért sértegetnek, amikor egyértelmű, hogy miért dolgozol lassan?
2016. aug. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!