Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyum csalja nevelőapumat....

Anyum csalja nevelőapumat. Hogy viseljem el ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Tehát az a helyzet, hogy már 15 éve vannak együtt. Elég jól megvoltak, de mostanában állandóan egymásba kötnek mindenért. Anyumnak fél éve viszonya van egy másik férfivel, és én ezt 1 hónapja tudtam meg. nagyon bosszant a dolog. Nevelőapumnak már senkije sincs rajtunk kívül. A fia, a testvére az apja meghalt, az anjyával nincs jó viszonya. Szóval elég sok tragédia történt az életében. 50 éves, ha most anyum elhagyja akkor elköltözünk plusz én megyek jövőre fősulira, úgyhogy még énsem tudom majd tartani benne a lelket. Közben van valami betegsége is, de nem megy el orvoshoz, anyum pedig így nem akarja elhagyni. Sőt, azt mondta hogy majd csak akkor ha nekem külön életem lesz. ez pedig nem lesz soká, szerintem ősszel tuti elhagyja. Annyira kétszínűnek tartom most. A pasija jóban vana nevelőapummal és szoktak együtt menni bulizni is. Egyszerűen annyira kiábrándító, amikor pl táncolna egy körben, és anyum mindkettejük kezét fogja. Hányingerem lesz komolyan. Szerintetek elkéne ítélnem őt emiatt? Nevelőapum már tényleg nem sok szeretetet mutat felé, de szerintem csak egy kis megértés hiányzik neki. Anyummal már megbezséltem mindent, azt mondta hogy ő ezt a apcsolatot azért nem áldozza fel, hoyg én megnyugodjak.
2011. máj. 1. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:

" Az vesse rá az első követ, Ki közületek bűntelen"

Bár nem vagyok vallásos,de ebben az idézetben nagy igazság van..Soha nem tudhatod,hogy egyszer neked mit hoz az élet..Így nem kell ítélkezned,és nem kell beleszólnod az anyád életébe..Majd ők eldöntik hogyan tovább.Felnőtt emberek...

2011. máj. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudom, be is látom igazából, hogy én is 20 éves vagyok, és a saját életemmel kéne törődnöm, de mivel hoyg itthon lakom és mindennap szembesülök a helyzettel hogy anyum mindig valami hazugságot talál ki, hogy miért megy el otthonról, vagy órákon keresztül telefonál... nem tudom figyelmen kívül hagyni :/
2011. máj. 1. 18:32
 3/5 anonim ***** válasza:

" . nem tudom figyelmen kívül hagyni :/"


Akkor közelítsd meg a másik oldalról..

Tegyük fel,hogy neked van 20 évesen bonyolult szerelmi életed..Mondjuk elég zavarós,és te magad is eléggé furán viselkedsz,mert szerelmes vagy,vagy csak az újdonság varázsa miatt,de te is lódítasz hogy hova mész,vagy órákig telefonálsz..

És most képzeld el,ha anyukád nem tudja ezt figyelmen kívül hagyni,és beleszólna az életedbe..Megszólna érte,sőt elítélne teljes mértékben (mondjuk mert nős a pasasod..)

Akkor te hogyan reagálsz??

Biztos vagyok benne,hogy hatalmas vita lenne köztetek,és kikérnéd magadnak,hogy milyen jogon avatkozik az életedbe hiszen már felnőtt nő vagy..

Nos ha elképzelted,és végig gondoltad,akkor tudod,hogy neked sem kéne beleszólni,és nem kell foglalkozni avval hogy milyen szerelmi élete van anyukádnak..

2011. máj. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem szólok bele, lerendezem magamban, de néha már nagyon kiborulok (persze akkor sem anyumnak) pont azért mert pár hónapja volt hogy nem fogadta el a barátomat és midnenféle hazugsgot kitalált, meg nagyon sokt kiabált velem. Aztán amikro megtudtam hoyg ő mit csinál, kompromisszumot kötöttünk. Szóval ő sem szól bele az én szerelmi életembe meg én sem az övébe. Csak nehéz ezt magamban lerendezni.:(
2011. máj. 1. 18:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Nehéz..de ahogy olvasom te egy okos,normális nő vagy..Tiszteld a helyzetét,és mosolyogj abban a tudatban hogy te nem alacsonyodsz le arra szintre,hogy anyud fejéhez vágod a sérelmedet..

Egyébként még fiatal vagy,és idővel magad is rájössz egy nagy dologra.

Ha egy feleség sok év után megcsalja a férjét akkor annak oka van...

2011. máj. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!