Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen érzés lenne számodra,...

Milyen érzés lenne számodra, hogy egy teszt miatt lapátra kerülsz, miközben a munkádat lelkiismeretesen ellátod?

Figyelt kérdés
2016. aug. 22. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Megalázó...csak nem egy gyárban dolgozol?
2016. aug. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Ha drogteszt vagy alkoholteszt akkor szánalmasnak érezném magam.

Ha szakmai teszt, akkor elgondolkoznék azon, hogy tényleg jól, megfelelően dolgoztam e...

2016. aug. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Milyen teszt? És miért nem sikerült?

Ha szakmai teszt és mindent beleadva megcsináltam és nem lett jó, akkor csalódott lennék + szrul érezném magam, mert rosszul dolgoztam.

Hiába csinálok vmit lelkiismeretesen, ha rosszul.

2016. aug. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindenki tudja hogy ezek a tesztek valódi érdemi tartalom nélküliek és nem tükrözik a munkához való hozzáállást se a gyakorlatot.Memóriapróbák semmi több ,ki tud jobban rövidtávon bemagolni egy felesleges adatkupacot.


Kb olyan az egész mintha egy 2 millió km-t balesetmentesen levezető kamionost leültetnék a kresz tesztre és elbukna valami becsapós kérdésen és ezért kirúgnák. Nem ez számít ,hanem hogy tudja e munkáját végezni avagy sem. Sajnos a vezetői posztokra mindig valami valóságtól elszakadt akta és seggnyalót raknak akik késztetést éreznek fontoskodni egy sort, hogy saját pozíciójukat igazolják.

2016. aug. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Személyiség- és kompetenciateszt, nagyon jó eredmények jöttek ki. Annyi, hogy el vagyok fáradva, mert az elmúlt évben sok teher volt rajtam minden fronton, munkában is, magánéletben is, rengeteg kiadás, alig voltam szabadságon is, mert nem tudtam elmenni.
2016. aug. 22. 17:44
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

ilyen esetben a teszt csak egy alibi.

el akartak bocsájtani,csak nem volt rá konkrét indok ezért kitalálták a tesztet amit utána úgy értékelnek és indokolnak meg ahogy akarnak.

egyszer engem is golyóztak ki hasonlóan.

elkezdtek ide oda rakni és olyan területeken kellett teljesítenem direkt,amikben idő kérdése a hiba.

össze is jött fél éven belül és még aznap el is bocsájtottak.

2016. aug. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-osnál a pont
2016. aug. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!