Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti milyen következtetést...

Ti milyen következtetést szűrnétek le ebből Egyik munkahelyi kolléga ott van több mint 6 éve ő úgy érzi előnybe van ennyi év után én oda kerültem 1 éve első hónapokba játszotta volna a főnök?

Figyelt kérdés

másik műszakból mikor mi mentünk leváltani őket 2,3 hónapból nem maradtak nála emberek mindet kirugdosta indokkal Én a szemébe mondtam te voltál aki kirugdosta őket?



Ezek után utálhat meg fúrhat engem is a hátam mögött ?



#zjzujuz
2016. aug. 25. 12:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, vannak olyan emberek, akiknek az okoz kielégülést, ha másokat szivathatnak. Még ok sem kell hozzá.

Volt olyan főnököm, aki mindenkit ki akart rúgatni, engem is. Megszívta, mert én rúgattam ki őt :D

De volt ilyen kolléganőm is. Egyszerűen élvezte, hogy sorban rúgathatja ki a kollégákat.

Szóval igen, bármi elképzelhető.

2016. aug. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!