Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, ha utálnak a...

Mit tegyek, ha utálnak a munkatársaim?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyok ennél a cégnél, és az elejétől fogva azt érzem, hogy nem szeretnek. A lányokkal még úgy ahogy elvagyok, ők nem szólogatnak be, de a férfiak állandóan csak cseszegetnek, csak azért, mert kimondom amit gondolok, amiből már több vita is lett, de én egyszerűen nem vagyok képes megjátszani magam. Ha meg nem szólok semmit, akkor is belém kötnek, meg gúnyolódnak.

Ti mit tennétek? Komolyan az kell, hogy az ember "behódoljon", és nyalja a s*ggüket??


L/23



2016. júl. 26. 11:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Abszolút semmi szükség nincs főhajtásra. Amíg a munkád megcsinálod ne foglalkozz vele hogy ki hogy viselkedik veled. Idővel megunják ha nem találnak fogást rajtad.
2016. júl. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozzo velük, lehet tetszel nekik csak gyerekesen így udvarolnak neked 😂


Hagyd a franccba nem muszaly velük jóban lenni főleg nem úgy hogy benyalizd magad nekik.

2016. júl. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"csak azért, mert kimondom amit gondolok"

Nem mindegy mit és hogyan mondtál ki.

2016. júl. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A stílusod azért nem mindegy. Nekem egy volt kolléganőmnek az összeférhetetlen stílusa pecsételte meg a sorsát, ami miatt nem tartották meg a cégnél.
2016. júl. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
" csak azért, mert kimondom amit gondolok, amiből már több vita is lett, de én egyszerűen nem vagyok képes megjátszani magam" meg valoszinüleg kulturáltan viselkedni sem tudsz/akarsz. Pedig 23 évesen lassanként meg kellene tanulnod. (Nem bántásként irom, de nekem ez jött le.)
2016. júl. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"A lányokkal még úgy ahogy elvagyok, ők nem szólogatnak be, de a férfiak állandóan csak cseszegetnek, csak azért, mert kimondom amit gondolok, amiből már több vita is lett"


Mivel kapcsolatban nyilvánítod ki a véleményedet ilyenkor? Munka vagy magán dolog?ÉS van-e közöd hozzá? Ilyenkor kritizálsz csak vagy ha úgy is van van jobb javaslatod?


Nem mindegy..

Mellesleg ha nem erről van szó, nem barátkozni jársz oda, lesznek akik nem nem leszel a szíve csücske, ez van.

Én sem bírom a jelenlegi munkatársaim egy részét, mert kétszínűek.

2016. júl. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Bármilyen témával kapcsolatban, amiről éppen szó volt, megmondtam, hogy arról mit gondolok. Nem hiszem, hogy bunkó hangnemben mondtam volna, egyszerűen csak ami a szívemen a számon. De egyébként így szakmai, meg magánéleti dolgokba nem okoskodtam, és nem szóltam bele. Teljesen általános témák voltak.
2016. júl. 27. 10:45
 8/12 anonim ***** válasza:

Melóban azt kell csinálni ami a munkád.

Sokan csak arra várnak hogy kiadd a személyes dolgaidat, véleményedet, amibe beleköthetnek és amit felhasználhatnak ellened később. Ha a munkára koncentrálsz és nem adsz támadási felületet, akkor vagy nagyobb biztonságban.

2016. júl. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

87%-os vagyok

Utolsó most nagyon eltalálta, mi van sok helyen.

Nekem nagy szerencsém volt az előző helyemen, mert oda barátok közé jártam be, nagyon jó légkörben, többek voltunk, mint szimpla munkatársak. Már akkor is tudtam, hogy ez ritka és értékelendő.


Ahol most vagyok, ott hiába van kis csapat.

A főnök itt a legaljasabb, legkétszínűbb, akit le tudnék hányni, már pár nap alatt kiismertem, és be is igazolódott, hogy ilyen. Az embereknek teszi a szépet a szemükbe, játssza a megértőt, ha meg nincs ott, szöges ellentétét mondja pl. róla.

Sőt, állítólagos 2 barátnő is van itt, aki amikor szabin volt a másik, szépen kibeszélte a főnöknőnek a dolgait.. Szép barátság, mi?


Én pár hete vagyok itt, de egyikkel sem barátkozom, beszélek túlzottan, tartom a tisztes távolságot.

Nem azért, mert befordult személyiség vagyok, sőt én igénylem a társaságot, de hamar kiismerem az embereket, és ezekkel én nem akarok barátkozni. Amit muszáj, eljópofizok velük persze olykor, de amint lehet, úgyis lépek tovább innen, nem is érdekel.

2016. júl. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
azt vettem észre, hogy a seggnyalókat se tisztelik a munkatársak hosszabb távon, max a főnök bevédi. neked nem kell ilyen emberré válnod, viszont állj ki magad mellett, lehet nehéz eleinte mert túlságosan ideges vagy, régebben én is inkább munkát váltottam. de ezt sem lehet örökké, hogy te menekülsz el, mert szemetek az emberek sajnos mindenhol. magadról tényleg alig mesélj, ilyen minimálisat max, a kollégák sosem lesznek a barátaid és ők sem barátok egymással, csak a környezet teszi ezt velük, hogy muszáj nekik klikkesedni mert egyedül gyengének érzik magukat, mert tényleg kevesebbet érnek ezek a szennyek. te meg egymagadba többet érsz, mert tisztaszívű vagy. engem sem nagyon szeretnek, érzem, de kellek nekik mert kell valaki aki ténylegesen dolgozik..ez van, ilyen ez a világ. de kell a munkahely, mert munkanélküli soha nem akarok többé lenni és vidéken nagyon kevés ilyen jó bér van mint itt. a lényeg, legyél normális velük és szard le őket és legyél magabiztos,mert ha látják rajtad, hogy tudnak bántani csak azért is bántani fognak, viszont ha látják, hogy nem tudnak bántani mert kemény vagy, akkor leszállnak rólad előbb - utóbb.
2016. júl. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!