Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mik egy füvet szívó ember...

Mik egy füvet szívó ember tünetei? A kérdés pontosítva lent.

Figyelt kérdés
A lényeg: páran már kérdezték a munkahelyen, hogy szívok-e füvet. Aztán mikor rákérdeztem, hogy megis miből gondolják? Csak az volt a válasz hogy hát mindenki szerint szívsz. Ez nagyon végig sértett legbelül, mert nem hogy nem élek semmilyen illegális droggal, hanem hogy egy két barátomat meg én "húztam ki" anno a drog világból. Szóval a kérdésem pontosan: Miből gondolhatják, hogy en füvet szívok?

2016. júl. 11. 11:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én olyan sápadt voltam évekig, mert kerültem a napot a kockaságból kifolyólag, hogy mindenki drogosnak nézett. Szerencsére már más a helyzet.
2016. júl. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Cigizni cigizek, töltöm a cigit, fű szagom nincsen azt szerintem en is észrevenném, lehet hogy vörösek a szemeim? Ha igen es Visinet használok akkor meg az van, hogy na tessék füvezik, mi megmondtuk.
2016. júl. 11. 11:12
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Minden füvesnek vörösek a szemei. Ez egyértelmű.
2016. júl. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az eddig oké. De nem csak a futol lehet vörös az ember szeme. Minden Bogár rovar, de nem minden rovar Bogár :)
2016. júl. 11. 11:15
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Előítéletesek, ennyi. Mindenhol vannak ilyen emberek, nem lehet velük mit kezdeni.
2016. júl. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Csak idegesít, mert meg ha lenne is valami komolyabb alapja.... Annyira utalom hogyha kineznek valahonnan
2016. júl. 11. 11:21
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem a kontaktlencsetől és a sok gépezéstől is vörösek a szemeim. Ez nem fű nem fű kérdése. Valszeg lassu vagy vagy nem fogsz fel dolgokat időben... Vagy azok nem vágják milyen egy igazi füves. De aki rendszeresen él vele azon megint nem mondod meg hogy az, mert nem mutat semmi különösebb más jelet.
2016. júl. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Arra hogy lassú vagyok, arra csak azt tudom mondani hogy néha meg hadarok is beszed közben... egyébként hallgatag vagyok, inkább csak figyeloje vagyok a beszelgeteseknek. Sokat gondolkozom a nap folyamán. Lehet hogy ebből szűrték le az egészet ?
2016. júl. 11. 11:36
 9/13 Blade Bone ***** válasza:
Hát ha voltak drogos barátaid, akkor láthattad a tüneteket magad is, nem? :D
2016. júl. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vörös szemek, letargikusság, magas szívverés, zárkózottság, és rossz koordináció (fizikailag és mentálisan) a rendszeres füvezés jelei, tudom mert a bátyám fél éven keresztül tolta és zombi volt. Ha ezek körül akár egy jellemzö rád akkor gyanakodhatnak, de kétlem hogy komolyan gondolják, ne szívd mellre az is lehet hogy viccelődnek.
2016. júl. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!