Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért jó dolgozni, ti miért...

Miért jó dolgozni, ti miért szerettek mindennap munkába lenni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 31. 14:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hahaha..

Én nem szeretek munkàba menni, de a pénz az kell.

2016. aug. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Dolgozni egyáltalán nem jó. Én például soha nem értettem, hogy mit jelent az, hogy "az a szemét Pista tiszta lusta ember, hán nem akaa dógozni!"


Persze, hogy nem akar dolgozni! Ki az a barom, aki akar? Ha nyernék a lottón valami komolyabb összeget, az életben nem dolgoznék többet.

2016. aug. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én is muszályból leszek kénytelen :(
2016. aug. 31. 14:13
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

nyilván a pénz!!


ha valakinek szerencséje van és jól választott szakmát/egyetemet,annak van esélye,hogy olyat dolgozik amit tényleg szeret. pl egyik barátnőm világ életében imádott pletykálkodni és nagyon sokat foglalkozott a külsejével. most egy kozmetikai szalonban dolgozik. egész nap megy a pletyi és közben szépítgeti a nőket. azt mondta szereti a munkáját. szóval ilyen is van. biztos van,amikor nincs kedve bemenni dolgozni, de azért nem éri meg traumaként a napot.

olyan is van,aki nincs jóban a családdal,esetleg egyedül él. nem szeret annyira otthon lenni,úgyhogy még direkt jó is,hogyha mehet dolgozni. vannak ilyenek.

de a nagy átlag nem szereti a munkáját,csak muszájból csinálja..ez 100%

2016. aug. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
En pl szeretem a munkamat es sokat is keresek vele.
2016. aug. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem a munkàmat, de azèrt jól ellennék, ha nem kéne bejárni...
2016. aug. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

nem jó dolgozni, főleg nem napi 8-12 órában.. a kedvenc időtöltésedet is megunod ennyi alatt, nem hogy az unalmas melót..


dehogy szeretek bejárni, rühellek minden nap felkelni emiatt.

2016. aug. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

Én a saját magam főnöke vagyok. Sosem dolgoztam másnak, mindig elakartam kerülni.

Azt csinálom, amit szeretek, jól betudom osztani az időm és a pénz miatt sem kell soha aggódnom.

2016. aug. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

Én speciel szeretek dolgozni, nem szívesen töltöm a napomat semmittevéssel.

Ehhez képest csupa olyan munkahelyem volt, ahol semmit sem kellett csinálni. Én ezt nem bírtam elviselni, szó szerint belebetegedtem, depressziós lettem. A kollégákkal sem tudtam mit kezdeni soha, általában kölcsönösen ellenszenvesek voltunk egymásnak. Kivétel (normális ember) alig akadt.

Most már a magam ura vagyok és olyan munkát végzek, amit nagyon szeretek, és jól keresek vele.

2016. aug. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39%
Nem szeretek mindennap. Hétvégém sose dolgozom.
2016. aug. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!