Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hány évesen kezdtetek el melózni?

Hány évesen kezdtetek el melózni?

Figyelt kérdés
Én 28
2016. aug. 31. 20:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
16 évesen kezdtem el diákmunkázni, amit csak lehetett középiskola mellett (szórólapozás, stb.). Nagyon szegény családból jöttem, szükség volt rá. Aztán egyetemre mentem, mellette dolgoztam diákmunkán is (amit éppen beosztottak, adminisztrációs munkák általában) ill. éjszakánként fordításokat vállaltam, feketén persze, volt is, hogy nem fizettek ki sajnos. Piszok nehéz pár év volt, de legalább el tudtam költözni otthonról, ami minden befektetett energiát és áldozatot megért. Végül az egyetemet nem sikerült befejeznem (anyagi okok miatt), de találtam közben egy jól fizető állást, innentől már jobban mentek a dolgok.
2016. szept. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!