Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fontos a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a párotok öltözködése, általános megjelenése? Mekkora hangsúlyt fektettek az igényes kinézetre?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy ha meg kell jelenni valahol akkor tudatosan egymáshoz öltöztök? Fontos számotokra hogy a partneredről mit gondolnak az emberek?

2016. jan. 29. 15:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Arra lennék kíváncsi, hogy rá bízod-e a partneredre hogy egy nívós eseményre mit vesz fel, vagy előre tisztázod a feltételeket...mint szín, fazon, stílus.
2016. jan. 29. 15:36
 2/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Én az egymáshoz öltzést hihetetlenül infantilisnek tartom. Sok párnak ez a mániája, egészségükre, számomra ez elég erőltetett. És most nem arról beszélek,hogy mindenki kék pólót vesz fel, nekem vannak olyan ismerőseim, akik konkrétan ugyanolyan ruhadarabokat vásárolnak és azokat veszik fel együtt, akárhová mennek.

Én úgy gondolom, hogy ha bármilyen okból is szégyenkezned kell a párod miatt (illetve, hogy vajon mások mit gondolnak róla) az már nem egy túl felhőtlen kapcsolat. Ha a viselkedése miatt szégyenkezel: miért vagy vele? Ha a kinézete miatt: miért vagy vele? Ha a ruhája miatt: Miért olyan fontos ez?

Szóval engem nem igazán érdekel, ki mit visel, ameddig a ruhái tiszták. Nyilván van preferenciám, utálom a papucsot is, mégis a legkedvesebb (volt) párom 12 hónapból 8-at papucsban meg rövidnadrágban élt le és nem éreztem gáznak, ha kimentem vele az utcára.

2016. jan. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Nívós eseményre azért mindenkinek illik tudnia, hogy hogyan kell megjelenni, még egy felnőtt férfinek is. Nem vagyok az anyja, hadd ne nekem kelljen már ezt elmagyaráznom meg őt felöltöztetnem.
2016. jan. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jól tud kinézni, ha mondjuk egy ilyen nagyobb eseményre kiöltöznek és a férfin a nyakkendő vagy az ing olyan színű vagy hasonló árnyalatú, mint a nő ruhája. De szerintem nem feltétlenül szükséges. Sőt! Meg amúgy is nem ez alapján fogják tudni, hogy egy párt alkottok.

Ha meg kell jelenni valahol, akkor szerintem mindenki tudja, hogy az alkalomhoz kell öltözni. Ha szeretsz valakit, akkor nem az a lényeg, hogy milyen ruha van rajta.

2016. jan. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én barátom szokott kérni segítséget, pl mutat két inget, szerintem melyik jobb és akkor azt veszi fel. Fordítva is van, hogy megkérdezem szerinte mi áll jobban, de nem öltözünk össze.


Szerintem normálisan tud felöltözni ha kell, így nem szégyenkezek miatta.

2016. jan. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem fontos. Szerencsére neki is, és hasonló is az ízlésünk.

Összeöltözni nem szoktunk tudatosan, legfeljebb annyiban, hogy ha nincs kimondott dress code, akkor is azonos szinten öltözünk. Tehát nem megy ő farmerben, én kisestélyiben.


Az emberek véleménye nem igazán számít, egyébként általában mókásnak találnak, mert imádom a magas sarkú cipőket, csakhogy így több mint 10 centivel magasabb vagyok nála. Az számít, hogy normálisan nézzünk ki, ez magunkkal szemben igényesség.

2016. jan. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!