Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 40 éves magára adó (kívül-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 40 éves magára adó (kívül-belül) férfinak mennyire fontos hogy a párjuk is igényes legyen?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy párral, 40 évesek 3 gyerekkel. A férfi hihetetlenül igényes, kívül belül. Sportol, ad magára külsőleg, kedves, kommikatív, érdeklőső stb...

A férfire ahogy nézünk szinte sugárzik, látszik hogy jól érzi magát a bőrében, a feleségére viszont pont az ellentétje igaz. Ilyenkor a férfit nem zavarja ez? Vagy pár év házasság után észre sem veszi? Vagy amikor például végignéz egy vele egyidős nőt aki csinos, és értelmes is (tehát itt nem csak a külsőségekről beszélek) akkor nem veszi észre a különbséget, vagy azt hogy vannak 40 évesek akik jobban adnak magukra?


2016. ápr. 13. 23:07
 1/8 RRR ***** válasza:
majd ,ha te is ellátsz 3 gyereket,háztartást visszatérünk rá....
2016. ápr. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem rossz indulatból írtam, csak szeretném megérteni a férfiak igényeit ilyen téren.
2016. ápr. 13. 23:25
 3/8 anonim ***** válasza:
3 gyereket azért nem olyan könnyű felnevelni. Főleg ha kicsik. Egy nőnek leköti az idejét rendesen. Akinek max 1 gyereke van, kicsit több ideje van magára, főleg ha már kb. tini a gyerek.
2016. ápr. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok még 40 de nekem nagyon fontos, nyilván akkor is az lesz.
2016. ápr. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem fogod tudni megérteni a férfiak igényeit! Az ő igényeit megértheted, talán, ha megkérdezed tőle szépen kérve, de szerintem te az a messziről néző típus vagy, szóval sosem fogsz választ kapni. Talán szereti? És 3 gyerek mellett nem sok ideje van szerintem a feleségének.
2016. ápr. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy amikor összejöttek, akkor még a fickó volt az igénytelen és a nő volt a királylány. Ekkor a férfinek ez rögzül a fejében.


Lehet, hogy a férfi simán tart szeretőket.

Lehet, hogy a gyerekek miatt van vele.


Lehet, hogy őt nem érdekli a nő külseje.

Lehet, hogy nem találkozik csinos és értelmes nővel az életében, ezért fel sem tűnik neki.


Lehet, hogy az asszony zsarolja.


Érted, ezer oka lehet :D

--------------------------------------------


Szerintem sem logikus az adott férfi gondolkodása, én sokat adok magamra férfiként, kinézek valahogy és a páaromtól is elvárom ugyanezt. Ha majd lesz gyerek, akkor közösen neveljük így nem lesz akkora teher, hogy ne tudjon magával foglalkozni..

2016. ápr. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tudod sok mindent elmond az, amikor a házastársak közül egyik nagyon jó passzban van miközben a másik finoman szólva le van robbanva....3 gyerek felnevelése nem kis feladat.

Vannak Nők akik mindent a gyerekeik érdekeinek rendelnek alá, nem költenek magukra, nem öltöznek csinosan, próbálnak spórolni ott ahol csak lehet. Ez neveltetés és szocializálódás kérdése...

38F

2016. ápr. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Igen azt tudom hogy 3 gyerek nevelése sok energiát és időt igényel, de attól függetlenül ismerek olyan 3 gyerekes nőt aki igen is NŐ és nem veszítette el a női tartását.

Hát valóban ezer oka lehet, még egyszer köszi

2016. ápr. 14. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!