Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elítéled azt a férfit, aki...

Elítéled azt a férfit, aki egészséges, de egyáltalán nem akar dolgozni?

Figyelt kérdés
Egy férfinak kötelessége, hogy dolgozzon?
2016. szept. 1. 12:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
42%
A képességéhez, szellemi és egészségi állapotához mérhető, elvárható becsületes munkavégzés mindenkinek kötelessége. Aki a kötelességét nem teljesíti, azt elítélem. Ugyanígy a munkanélkülinek is mindent meg kell tennie, hogy ez az állapot megváltozzon. Aki erről a törekvésről végleg lemondott, azt is igen, elítélem.
2016. szept. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Izabella220 válasza:
53%
Ha eltartja magàt ès van mibõl akk nem köteles dolgoznia.
2016. szept. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
53%
Ha van vagyona vagy legális tevékenységből jövedelme (akár szerencsejáték vagy tőzsdézés is az) akkor nem, ha viszont másokon élősködik, akkor igen.
2016. szept. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
23%
Nem érdekel, ki ki ítél el. Nem dolgozok hat éve. Amit adnának nettót, azért felkelni nem érdemes.
2016. szept. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
47%
Azt ítélem el, aki másokon élősködik. Van, akit eltartanak, közös megegyezéssel, de azért általában valamit le is kell tenni az asztalra. Aki még erre sem képes, az gáz.
2016. szept. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

És ha valakinek van 2 ingatlana, kiadja és abból él az még dolgozzon is?

És most ezt is pontozd le ILIGY!

2016. szept. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
40%

"elvárható becsületes munkavégzés mindenkinek kötelessége."


becsületes fizetés is elvárható a becsületes munkavégzés után... nos én még életemben nem voltam normálisan megfizetve, hiába a tanulás, hiába a szakmák.. persze a túlórát, hétvégi munkavégzést elvárták a végek.


dolgozzon a jó**anyja ezek után, inkább élek remeteként az erdőben.

2016. szept. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Osztom a 17-es véleményét. Én sem akarok mókuskerékbe kerülni. Öngyilkosság a megoldás, amúgy sincs értelme az életemnek.
2016. szept. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én két munkahelyen szerzett rossz tapasztalat után (minimlbér, tirpák bunkó kollégák) döntöttem el, hogy nrm akarok Mo.-n dolgozni. Így hát kijöttem külföldre, ennek már 8 éve. Itt a minimálbérnél kevesebbért is érdemes felkelni reggel.
2016. szept. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 lumia 532 ***** válasza:
en se akarok dolgozni. meghalok inkabb az is jobb mint dolgozni
2016. szept. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!