Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lenne a helyes tenni...

Mit lenne a helyes tenni ebben a helyzetben? 23/f

Figyelt kérdés
Eléggé hirtelen megváltozott körülöttem a világ , és csak nézek de nem értek semmit ami mostanában körülöttem zajlik, és gondolom az én hibám is részben de megakarom oldani ezeket a problémákat amiket itt részletesebben leírok, de totálisan tanácstalan vagyok és nincs is aki a közelemben tudna segíteni. Tehát egy normális családban nőttem fel stb mindenki jó iskolával rendelkező tanult ember..természetesen én lógok ki kicsit a sorból, mert egy sima szakmunkás lettem de igazából már annyit sem igazán tudok felmutatni a munkahelyek hiánya miatt. Eddig 5-6 munkahelyem volt abból az utolsóval semmi problémám nem lett volna, de nyilván becsődölt tehát ISMÉT munkanélküli vagyok kb 1 hónapja. A probléma az ,hogy körülöttem tényleg minden lehetőség kimerült (nyilván nincs kizárva, hogy a jövőben lesznek új munkahelyek stb, de tényleg mindenhol voltam már) a párkapcsolataim kb egy nullát érnek csak alkalmi szex partnereim voltak/vannak ,de nyilván ők is csak akkor amikor van pénzem nem örömlányok, de azért mégis csak szükség van némi pénzre. A lényeg az, hogy gyakorlatilag semmim nincs, de tényleg semmin ,ha azokat a dolgokat nem nézzük amiket a szüleim teremtettek meg, és az a baj hogy nem is tudok semmit csinálni a jelenlegi helyzetemmel,vagyis tudnék de fogalmam sincs mit kéne tennem, de tényleg. Van kettő lány testvérem éppen most alapozzák az életüket egyetem ilyesmi, de én még perpill azt sem fogtam fel hol vagyok..természetesen próbálnak segíteni, és segítenek is amiben tudnak de elveszetnek érzem magamat. Egyedül vagyok egésznap, és próbálok kitalálni valami megoldást , de az egész olyan mint egy rémálom nem látok józanul nagyon furcsa ez nekem, és az egész 2 év alatt történt azt sem tudom mivan. Tudom elég furcsa így tanácsot kérni, hogy még én sem tudom mit akarok, de ilyenkor mit lehetne tenni akár csak elemi szinten is?
2016. szept. 4. 14:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Tudom sokat szamit a parkapcsolat, de eloszor is szerezz munkat ha mast nem akkor vmi csak eretsegit igenylot (vagy ha az sincs akk amihez az se kell), kezoben nezelodj munkahely irant de addig is csinalj vmit ne otthon sirasd magad. Baratnod majd ugyis lesz hozza majd az elet csak ne stresszelj ra.
2016. szept. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!