Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az, hogy az orvosoka...

Miért van az, hogy az orvosokat és ügyvédeket különösen tisztelik az emberek?

Figyelt kérdés
Még ha szídják is őket, akkor is sokan furcsa módon meghunyászkodóak a közelükben.
2016. szept. 8. 15:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Társadalmi státusz.
2016. szept. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ügyvéd közelében? :O

Orvost azt még megértem, mert "élet-halál ura", és érdekük fűződik az embereknek a tiszteletükhöz. Általában.

De az ügyvédekkel az a tapasztalatom, h ők várják el , hogy istenítsék őket, mert ő DOKTOR Gipsz Jakab ÜGYVÉD.

2016. szept. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én egy embert sem tisztelek ilyen miatt. :)
2016. szept. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
Az orvosokat tisztelem,az ügyvédeket kimondottan nem szeretem,semmi tiszteletreméltót nem látok bennük. Jól tudnak seggelni,de kb ennyi. Sokszor sunyi gazemberek,tisztelet a kivételnek.
2016. szept. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyiken az élete múlhat ,másikon a szabadsága. Szerinted?
2016. szept. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Orvossal nem jó packázni, mert az egészséged van a kezében. Az ügyvédnek meg a vagyonod/szabadságod. Egyikkel sem jó ötlet packázni. :D Kivéve ha nem a saját orvosod, ügyvéded, de abban az esetben szerintem nem is hunyászkodik meg előttük senki! Az utcán belémköt egy orvos, elküldöm melegebb éghajlatra. Ha a rendelőben köt belém, akkor meg bólogatok, hogy igen doktor úr/nő, igaza van. :D
2016. szept. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én ügyvédként sosem vártam el semmiféle extra tiszteletet, csupán annyit, amennyi minden embernek kijárna.

Sajnos egyesek még ezt sem képesek megadni...

2016. szept. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Régi hagyomány: őket tanultnak gondolják sokan, úgy érzik sokan, hogy az életük tőlük függ, szóval egy téves eszme miatt.
2016. szept. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Utolsó! Ha szerinted téves eszme, hogy az orvosin sokat kell tanulni és hogy bizonyos esetekben az életed függ tőlük, akkor majd youtube video alapján konyhakéssel műtsd meg saját magad... vagy tegyél le az asztalra egy orvosi diplomát...
2016. szept. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Tanultnak gondolják... tényleg tegyél le az asztalra egy orvosi diplomát, és ha utána is azt mondod, hogy csak GONDOLJÁK, akkor emelem kalapom. Addig vissza lehet venni a lendületből.
2016. szept. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!