Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A főnököm rám mutogat a lopások és a mínuszok miatt pedig mindent szabályosan csinálok. A kolléganőm feketít engem a főnök előtt. De hiába mutogat rám egyrészt nem én voltam másrészt pedig szerződésbe foglalt az hogy mind két féltől azonos arányban kell levonni ilyen esetekben.


A főnök kijelentette hogy a kolegina minden gyanú felett áll. Én lettem a bűnbak.


Mindig minden nap el van mondva hogy előttem sosem volt ilyen. Bár én hallottam hogy ez sem teljesen igaz mert százezres nagyságrendű minuszról tudok. Nem mellesleg az elszámolásokban is rendszeresen elír dolgokat a főnök. Ezzel növelve a levonásokat az alkalmazottaktól.



2016. szept. 9. 07:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!