Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak engem zavarnak az ilyen...

Csak engem zavarnak az ilyen képek a közösségi oldalon?

Figyelt kérdés

Van egy kolléganőm, aki egyfolytában panaszkodik a gyerekére, hogy mennyire nem fogad szót, meg hogy beíratta egy suliba, aztán másikba akart menni, végül egy harmadikba (és ezt meg is engedte neki), de az anyja meg olyan szelfiket rak ki, hogy vagy a gyerekével, vagy egy barátnőjével vannak rajta és a középső ujjukat mutatják. Hát én nem csodálom, hogy olyan a gyerek, főleg, hogy minden meg van neki adva.


Ti ezt mire vélnétek?


2016. szept. 10. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem érdekel másnak az élete. Ő baja ha a gyereke majd kellemetlen dolgokat fog csinálni.
2016. szept. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pedig bizony hogy kellene, hogy érdekeljen mindnyájunkat.


Az, hogy egy felnőtt hogyan viselkedik helytelenül, az csak annyiban, hogy befolyásolja a többieket.


De hogy még gyereket is bevon a helytelen viselkedésbe, az már közügy, oda kéne figyelni rá.

A gyereknevelés nem merül ki abban, hogy "mindent megadunk" neki.


Akkor nincs közünk hozzá, amikor az ilyen szülők gyerekei a külön, másoktól független társadalomban fognak élni felnőtten.


A többi embernek kéne a közösségi oldalon véleményt nyilvánítani, hogy szégyellje magát. Esetleg, ha folytatja, elbarátkozni tőle, és nem hagyni barátkozni a gyerekeinket a rosszul nevelt gyerekkel.


Mert az a gyerek egyszer majd felnőtten számonkérheti rajtunk, mindenki máson, hogy miért nem szóltunk bele.


Ami zavar, abban véleményt kell nyilvánítani.

2016. szept. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!