Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves srác vagyok. Járok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves srác vagyok. Járok bulizni sok barátom van, volt már barátnőm,jól megvoltunk. Most 6 hónapja nincs senkim. Ha próbálnék bármilyen lányhoz közeledni egyszerüen megse birok szólalni csak igen, nem, aha zavarba jövök de miért?

Figyelt kérdés

Sehol máshol akár egy uj baráti kör meg valami... de ha már hozám szól egy lány akor már egyböl vagy egy nagyon bunkó megmozdulásom von... vagy csak lapítok...

hogytudnám ezt kiküszöbölni ???

mert 6 hónap most nemazértde ez szerintem elég sok idő. mert előző bnőmmel 9 hónapig együt voltunk...

vagy valami jó csajozós duma kéne nekem lehet. ötlet ?


2008. okt. 27. 02:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Fú! Ebbe beleléptél de nagyon! Először is biztos vagyok benne,hogy lesz olyan,aki megszól majd a helyesírási hibádért,mert ide nyelvtanárok járnak olvasgatni és nem bírnak elszakadni a hobbijuktól és itt is javítgatják a helyesírási hibákat. A másik dolog meg hogy legyél természetes,legyél önmagad! Így sokkal könnyebben tudsz csajozni. Csajozós duma? Á minek az? Hidd el nem veszel le egy lányt sem egy buta csajozós dumával! Hívd meg egy üdítőre a lányt és dumáljatok,de ne a kocsikról! Semleges téma,talán arról amit mindenki szeret. Film,zene,kedvenc előadó kedvenc filmsztár stb. Ha leszólít egy lány,akkor ne essél zavarba! Ne legyen bunkó elszólásod,beszólásod! Ha azt látod bejössz neki és akar járni veled,akkor nem árt bókolni a lánynak. Dícsérd a ruháját,hogy milyen klaszz,szép,jól áll rajta a ruhája. Dícsérd a haját,szeme színét. Ez jólesik egy lánynak. Ne hajtsál rá,hogy minél előbb megdöntsd! Ezt verd ki a fejedből! Mindent szép sorban. A jó munkához idő kell és meg is lesz az eredménye ha jól csinálod. Sok sikert kívánok!
2008. okt. 27. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert szégyenlős vagy.
2008. okt. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!