Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A kolléganőm azt hiszi bármit...

A kolléganőm azt hiszi bármit megtehet. Mindenki be van dőlve neki. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Párosával dolgozunk a munkahelyemen. A kolléganőm egy nagyon temperamentumos, karakán nő, amivel sajnos nem elég hogy a csoportvezetőt, de a főnököt is simán leteremti. Eleinte szóltak neki, ha probléma volt a munkájával, de mindig vita, veszekedés lett belőle, így már ráhagyják. Mivel én vagyok a párja, nekem a legnehezebb. A munkát meghagyja nekem, dolgozhatok kettő helyett, ha megemlítem neki, hogy megmozdulhatna, akkor elkezd kiabálni és kiviharzik, utána meg játsza a jégkirálynőt... Konfliktuskerülő vagyok legtöbbször nem is szólok neki, de egyszer egyszer nálam is betelik a pohár. Mindennek a tetejébe kleptomániás. Egyik ügyfél bent felejtette a pénztárcáját, fél óra múlva visszajött, már 30000-rel rövidebb lett. Jeleztem a csoportvezetőnek, de elsumákolta inkább az ügyet.

Ez volt a legdurvább ügye. De az ilyen olyan apróbb tárgyak, használati eszközök naponta tűnnek el.... Senki nem tesz semmit. Van egy olyan érzésem, hogy az ügyfeleket is próbálja ellenem hangolni.

Sajnos pályakezdő vagyok, 20 éves és nem tudom kezelni ezt a helyzetet. Ő már majdnem 50 és azt hiszi övé a világ.

A munkát szeretem, nem szeretném itthagyni, de ezt nem tudom meddig tudom elviselni.

Mit tehetnék, ha senkihez nem fordulhatok a munkahelyemen segítségért.



2016. máj. 31. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszélj a főnökkel hogy rakjanak át, őt meg rugasák ki
2016. máj. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugrasd be valahogy egy nagy értékű tárggyal, és csinálj a lopásáról bizonyítékokat.

De csak ügyesen, ne derüljön ki, hogy be lesz húzva a csőbe.

2016. máj. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Erre gondoltam én is, de erről tuti kiderülne, hogy én voltam.

Én meg annyira nem szeretem a balhét, veszekedést. Hogy lehetne valamit csinálni, hogy ne tudják meg hogy én voltam?

2016. máj. 31. 19:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Basszus, komolyan sajnállak, de ne legyél életképtelen. Fogd magad, menj be a főnökhöz, ezt meséld el neki és mondd meg, hogy másik társat kérsz. Ha ennyire hülye a nő és elviselik, akkor gondolom nem tudnának titeket olyan könnyen pótolni, muszáj lesz téged meghallgatni.
2016. jún. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!