Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nyaló fúró és taposógépek...

Nyaló fúró és taposógépek – van olyan munkahely amely nem ilyen mocsokkal van tele?

Figyelt kérdés

Ahol mindenki végzi a dolgát, nem a másikkal foglalkozik, nem azt nézi ki mikor jön megy ki mit kap vagy nem kap, ki mennyit és hova telefonál, ahol senki se a főnökhöz rohangál bemártani a másikat stb stb


Szóval ahol mindenki a saját tyúkxaros kis életével foglalkozik és nem nyalással fúrással és taposással?


És akkor még a hivatásos csókosokról, haverkoma rokonjózsikról nem is szóltam.


2016. szept. 24. 14:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%
Ezek a tetvek rendszerint a legrégebbi, tehát gyakran az elsőként felvett dolgozók közül kerülnek ki, akiket besúgóként, a "cég szemeként" tart a főnök.Ha besúgói munkáját jól végzi, akkor neki minden el van nézve.Sajnos itt is jellemző, hogy fejtől bűzlik a hal.Az erkölcstelen főnököknek itt ez kell...
2016. szept. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk ilyen szempontból neked is feltehetnénk a kérdést hogy miért nem a saját életeddel, munkáddal foglalkozol.
2016. szept. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hogyha ilyenről könyvet szeretnél olvasni, a mesék között keress. 😃
2016. szept. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ja, egyéni vállalkozóként saját magadat alkalmazod.
2016. szept. 25. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én multinál dolgozom, csodálkoztam is, hogy van ilyen, ahol mindenki barátságos, kedves, a vezetőség sem hülye (van mnéhány fura elvárásuk, de ezek után...). Mondjuk múlt munkahelyemen is jól elvoltunk a munkatársainkkal, de ott a főnök volt vállalhatatlan...
2016. szept. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!