Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet egy pluszmunkára...

Hogy lehet egy pluszmunkára való felkérés kirúgási ok már egy nappal később? Akkor minek kért? Miért nem utasított a munkáltató?

Figyelt kérdés

Kolleganő elment felmondott. Munkáját szétdobták. Odajött a főnök hogy „szeretne megkérni” hogy ezt meg azt végezzem el. Persze ő is tudja hogy ezt csak munkaidő után plusz munkaként végezhetem, nem fér bele a többi munkám mellé.

Mondtam hogy hát de kösz nem. Elég a saját melóm nem kívánok beköltözni a céghez és látástól vakulásig melózni.

Na másnap már ezt hallottam: „bezzeg más örömmel csinálná”. Burkolt fenyegetés hogy helyettesíthető vagyok… Na ez se hatott mondtam hogy tiszta sor ha más örömmel csinálná akkor elő kell hívni azt a „mást” és csinálja ő.

Majd kicsit később már habzó szájjal jött a főnök hogy „na csinálod vagy kiváglak”. Na erre már nekem se volt mit mondanom. Így most csinálom, mert kirúgatni még nem akarnám magam. Majd ha lesz más meló akkor igen de addig meg ez van.


Csak nem értem: ha ez volt az alapfelállás úgyis hogy vagy csinálod vagy kiváglak akkor miért nem ezzel kezdte? Az durva de egyenes felállás lett volna. Mit kellett itt álságoskodni hogy szeretném ha… meg … más örömmel csinálná burkolt fenyegetésekkel élni?

Miért nem tolta a pofámba egyenesen már az elején? Na csinálod vagy kiváglak.

Mert úgyis erről van szó!


2016. jún. 19. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Fura hogy neked ezzel a sztorival az a problémád hogy nem volt az első pillanattól durva.
2016. jún. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Első pillanattól semmi durva nem volt benne. Végüls is pluszmeló? Jó pénzért? Jöhet!


Ja hogy alamizsnáért? Akkor nem kell.

2016. jún. 19. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!