Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan maradhatnék pozitiív...

Hogyan maradhatnék pozitiív egy rossz munkahelyi környezetben?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy rossz légkörű munkahelyen dolgozom és keresek másik állást, de addig is szeretnék pozitív maradni. Hogyan maradhatnék pozitív ilyen helyzetben?

2016. szept. 28. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha negatívvá válnál, szorozd be magad (-1)-el. 😂😂
2016. szept. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi :)

így tényleg pozitívvá válok :)

2016. szept. 28. 09:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jó válasz! 🤓 Ez meg sem fordult volna a fejemben pedig szeretem a matekot! 😃

Sok olyan munkahely vagyis ember van, aki negatív sajnos. Nálam az vált be, hogy nem figyelek igazán azokra akik negatívak. Biztos más is van aki hasonlóképpen érez mint te azon a munkahelyen és addig is, amíg nincs másik hely vele barátkozz és ne foglalkozz a negatív dolgokkal. Reagálj le mindent pozitívan és észre is veszi egy-két ember magát, de hamar találsz magadnak másik helyet, ha pozitív vagy. 😊

2016. szept. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én bő egy éve csinálom ezt. Próbáltam ellene tenni, csak én jöttem ki rosszul. Úgyhogy egy ideje már csak hallgatok.

Igazából bejövök reggel és este meg elmegyek, itt pedig csak töltöm az időt. Ha hozzám szólnak válaszolok, megcsinálom a munkát, a folyamotos bsztatáshoz meg bólogatok. Nehéz új munkát találni és a pénz meg kell, úgyhogy nincs választásom.

Viszont így 1 év után már úgy látom, feleslegesen készültem ki ennyire, vannak cégdöntések amikre nem tudok hatni, az egyik ilyennek vagyok az áldozata én is és kész.

Nézem az órát mikor végzek, csináltam pár képzést innen munkából, netezek és ennyi. Egyszer majd csak sikerül váltanom. Eddig 170 helyre jelentkeztem.

2016. szept. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat


kitartást mindenkinek :)

2016. szept. 29. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!