Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoznátok nőként éjszakai...

Dolgoznátok nőként éjszakai műszakban konyhán úgy, hogy éjszakai járattal kell hazamennetek? Ha dolgoztatok már így, mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2016. szept. 28. 10:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, itt nagyrészt a sétálós rész a veszélyes, buszon a nők előre ülnek későn, ott nem zaklatják őket szerintem, mert a sofőr megvédené őket.

És a többiek akik írják, hogy velük meg ismerőseikkel nem történt gond, attól még veled történhet. Facebookon is láttam hogy valakit hajnali 3-4 körül kaptak el és sajnos nem élve került elő, és ismerős ismerősével történt. 18-9 éves lány volt azt hiszem. Szóval kint sokszor vannak rossz emberek. De ha van útközben valami sikátor, erdős rész, félreeső sötét utca, vagy bármi, akkor szerintem hagyjad ha van más választásod. Nem éri meg egy kis plusz pénz az ilyet. De ha nincs más választásod, akkor meg figyelj nagyon oda. Meg vegyél gázsprayt.

2016. szept. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ. Itt az éjszakai járatig lenne egy nagyobb séta, és olyan környéken, ahol nappal még nincs gond egyedül, de éjszaka más élet van, és úgy már nem mernék kockáztatni, jogosítványom meg nincs, szóval autóval nem tudok közlekedni. Még ha hoznák-vinnék céges járattal az éjszaka dolgozókat háztól-házig (ismerek ilyet), az beleférne, csak ilyen itt nincs. Remélem, azért más lehetőség is adódik, úgyhogy ezt most el is vetettem.
2016. szept. 29. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!