Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rosszindulatú fönök? Mit...

Rosszindulatú fönök? Mit lehet tenni ellene? Nektek mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Tudni kell, hogy egy elég nevezetes helyen dolgozom nevet nem írnék. Nemrég kerültem erre a munkahelyre, de úgy veszem észre a főnököm nem egészen az akinek kezdetben mutatta magát. A szemembe szidja a másikat, mikor együtt vagyunk akkor előtte próbál engem valamivel "csesztetni". Ha ketten vagyunk teljesen másképp viselkedik mézes-mázos. Igazából nem tudom mire megy ki a játék, kezdem azt gondolni, hogy összejátszanak. Nyugdíj el áll az illető aki elmegy, ezért helyette kellett valaki jelen esetben én. De már abban sem vagyok biztos, hogy elmegy, lehet csak színjáték. Tudni kell, hogy teljesen más korosztály vagyok mint ők. Sokat tudnék mesélni, elég sok mindent nem értek mert mindig mást mondanak. Úgy veszem észre kezd visszaélni azzal, hogy nem olyan vagyok mint ő illetve ez a bagázs.Túl "normális" vagyok. :) A pénz jó, de nem ér annyit hogy tönkremenjen az egészségem. Mit lehet egy ilyen főnökkel kezdeni azon kívül hogy hagyjam ott és váltsak más állásra? Viselkedjek másképp? Én is tudok olyan lenni ha akarok de nekem ahhoz meg kéne játszanom magam....
2016. jan. 22. 17:03
 1/3 Adam_Hack ***** válasza:
100%
A főnököd egy szarember. Igazi két, sőt 3 színű idióta, akit el kéne ásni valami kietlen tarlón. Sajnos mindenhol ez van, nem lehet ezekkel a hulladék lelkűekkel mit kezdeni, ki kell szakadnod a környezetükből, ha nem akarsz olyanná válni te is.
2016. jan. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Most én kérdeznék tőled: hol éltél te eddig? Egy lakatlan szigeten? Mert nem tudom elhinni, hogy huszoniksz év alatt nem jöttél még rá arra, hogy az emberek 99%-a ilyen. Mindenki kibeszéli a másikat a háta mögött, szemtől szembe meg nyalizik. Ha emiatt ott akarod hagyni a jól fizető munkahelyed, akkor lebeszélnélek, mert akárhova mész, mindenhol pont ilyen tetvekkel leszel körülvéve. Az egyetlen megoldás a saját vállalkozás, ahol te válogathatod meg, hogy kivel akarsz dolgozni és kivel nem.

2016. jan. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Rákérdeznék a főnökömnél, persze diplomatikusan, és ha nem változna semmi, akkor váltanék. mindenhol meg kell alkudni valamivel, de nem mindegy, hogy mivel....
2016. jan. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!