Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Félek hogy alul teljesítem az...

Félek hogy alul teljesítem az elvárásokat és csalódok magamban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

El kezdtem dolgozni egy laboratóriumban. 1 hónapja vagyok ott lassan és kb minden napra jutott eddig valami kisebb baki, ma sikerült egy "nagyobb" (elszívattam a tartalék gázt, igaz minta még van kb 10-szeres mennyiségben). Ja és első munkahely.


Egy munkahelyen az elvárások azok lennének, hogy az ember 100%-ot teljesítsen minimum? Vagy az apróbb dolgok beleférnének? Mégis mit kell hoznom?


Magam részéről én kicsit elszégyellem magam, hogy mindig történik velem valami. Esetleg a főnök fülébe jut, hogy ilyesmiket csinálok. Rosszul rakok össze 1 szerkezetet. Nem jó hőfokot állítok be. Nem címkéztem fel valamit.

Nyárimunkán volt, hogy 2 nap után kirúgtak mert nem pörögtem 12 órában elég gyorsan egy gyárban és torlódás lett belőle. Ekkor ez elég rendesen megviselt, hogy szerencsétlen vagyok.

Reggel viszont ha felkelek, mindig elhatározom, hogy "Na majd ma nem lesz ilyen", és az utolsó pillanatban mégis.


2016. szept. 29. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Emberi hiba létezik. Nem feltétlenül a te hibád, ha ilyenek történnek. Lehet maga a laborban a munkarendszer hibája is, hogy emberi hiba egyáltalán megtörténhet.


Nyárimunkán lehet belejöttél volna idővel és csak türelmetlenek voltak.


Figyelj oda jobban. Szoktasd rá magad hogy 2x is ellenőrzöl MINDENT amit csinálsz.

2016. szept. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenki hibázik, senki sem lesz profi első kezdésre. Ne stresszelj ezen, úgyis belejössz.
2016. szept. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én addig éreztem ezt a munkahelyemen, amíg rá nem jöttem, hogy mások is hibáznak és bizony sokkal nagyobbakat, mint én.

Nem mondom, hogy ha ettől függetlenül becsúszik egy-egy hiba az nem visel meg, de megnyugtató, hogy mindenkinél előfordul, hiszen emberek vagyunk, hibázunk. Te még gyakorlatlan is vagy ráadásul, előfordul, viszont figyelj oda jobban és próbálj mindent megtenni azért, hogy jól teljesíts!

2016. okt. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!