Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Úgy tekintek a főnökömre,...

Úgy tekintek a főnökömre, mintha az apám lenne és ez nagyon zavar. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Kb. 20 évvel idősebb nálam. Igyekszem normálisan viselkedni vele, de mikor találkozunk, melegség árad szét a mellkasomban, megkönnyebbülök, mintha minden probléma megoldódna. Felnézek rá és tisztelem. Úgy érzem, ha ő ott van, minden rendben van. Nem tudom még hogy magyarázzam ezt el.

Nem volt jelen apakép az életemben soha, tudom, hogy ettől van, de nagyon zavar. Ő egy erős személyiség, egy erős férfi és én úgy érzem magam mellette, mint egy kislány. Hogy tudnék ez ellen tenni? Nagyon, nagyon hülyén érzem magam miatta.



2016. okt. 4. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Volt tavaly egy ilyen "mentalitású" munkatársam.

Semmiképpen sem egészséges hozzáállás, szerintem keress fel egy szakembert.

2016. okt. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És ő hogy áll tehozzád?
2016. okt. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2 Semmi extra. Ha kell segít, előfordult, hogy megvédett, ajánlotta már föl, hogy elvisz autóval egy darabig.

Azzal van a baj, amit én érzek, neki csak egy alkalmazott vagyok és ez a normális.

2016. okt. 4. 12:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Lemerem fogadni ,hogy nő vagy mivel nem derült ki az írásból...a te problémád az apakoplexus amit le is írtál már a kérdésben ezzel fordulj orvoshoz, vagy kicsit gondolkodj el jobban a saját sérelmeiden bár ahogy látom nincs rá szükség, mert leírtad a problémát.


Az a baj ,hogy az ilyen nőket kiszokták használni az "apa jelöltek" mert ezt ők is pontosan látják, ha már csak magamból indulok ki én is jártam már így, mert szinte adta magát, hogy kihasználjam úgyis viselkedett mint egy kislány akinek mindent megadok én ő meg cserébe megtesz bármit.

2016. okt. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!