Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Meg szeretnék borotválkozni,...

Meg szeretnék borotválkozni, eddig apám azt mondta hogy minnél később, de engem már zavar. Megkérdezném tőle, csak mi van ha még azt mondja hogy nem? Minnél később.

Figyelt kérdés
2013. márc. 28. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Ha már integet, akkor ideje lenne leszedni...

2013. márc. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
16 vagyok. Leginkább az államon látni már,de egy kicsit az arcomon is meg az orrom alatt.
2013. márc. 29. 10:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem értem miért akarja a faterod, hogy minél később. Ha csak egy kicsit is már látszik, szedjed lefele, olyan igénytelenül néznek ki a fiatal fiúk azzal a kis valamivel, sosem értettem miért nem borotválják már lefele, mire várnak.
2013. márc. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Minél később borotválod le, annál okosabb vagy... Nincs kellemesebb látványa a kamaszosádosnak a serkenő szőrösödés!

Ha hülyékre hallgatsz, akkor 20 éves korodra idiótává tetováltatod is magadat... A természetes szépségnél nincs klasszabb!

2016. okt. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!