Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Te hogyan oldanád meg ezt a...

Te hogyan oldanád meg ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Új munkahelyem lett, megengedte az új főnökség hogy hozzam az asszisztensem a régi munkahelyemről. (Magasabb lett az ő fizetése is.) Viszont én kaptam +1 asszisztenst akire semmi szükségem, viszont nincs szívem kirúgni mert hiába nem tud egy nyomtatópatront kicserélni sem, látszik rajta az igyekezet. Nem tudom mi a helyes döntés az ő esetében.
2016. okt. 4. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Tanítsd be, no problem.
2016. okt. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fokozatosan képezzétek ki és passzoljátok le valamelyik területre cégen belül . Ott kiderül tud e élni a hozottakkal és van e rá igény .
2016. okt. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most mi a dilemma oka? A te zsebedből megy a fizetése? Nem. Tedd be egy sarokba fotoszintetizálni, közben ha nincs munkája, ezerhatszázzal menjen az önképzés. Nekem 3 osztálynyi alkalmazottból kellett feladattal ellátnom az improduktív dolgozókat (nem részletezem, de szükséges volt alkalmazni őket), rengeteg terület van, amiből lehet válogatni és segítségre van pl az internet.
2016. okt. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!