Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Letiltva a facebook youtube...

Letiltva a facebook youtube insta a munkahelyen -mit jajonganak a dolgozók? Hisz mind állítja ő aztán sose használja ezeket a munkahelyen - akkor mi is a gond?

Figyelt kérdés

Szokásos XXI. sz-i munkahely csomó dísz3,14csa ül a gép előtt és naphosszat face meg yt meg insta szokásos....

Mind váltig állítja hogy ő aztán munkahelyen soha!! ezeket ő soha... Az mondja ezt a leghangosabban persze aki le se jön a face-ről soha.... gerinctelen hazug tyúkok.


Na főnök begorombul, rendszergazda központilag tiltja az összes retek oldalt. Nincs többé face yt insta twitter snapchat nlcafe semmi.

Nézzék a hvg-t meg az origót. Vagy dolgozzanak esetleg...


Na és erre felbolydul a tyúkól!

Hogy miért kellett letiltani! Hiszen senki se nézte úgyse!


HÜLYE LIBÁK!!!

Hát ha senki se nézte miért gond a tiltás?


Egyáltalán honnan tudják hogy le van tiltva? Hiszen ahhoz meg kéne néznie de ugye nem nézi....


Hogy lehetnek ekkora libák? Hazudik + ostoba is.


2016. okt. 6. 12:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem értem a kérdést. Tájékoztatva lettek a hölgyek, hogy csak a munkavégzésükhöz használhatják az internetet? Ha igen, akkor elmondták nekik, hogy mi a szankció, ha ezt megszegik? Ha igen, akkor miért nem szankcionálták őket, amikor először próbálkoztak? Ez le van írva a munkaszerződésbe? Az én munkahelyemen fb-ért páros lábbal rúgnának ki. De ezt elmondták, mielőtt aláírtam a szerződést (és bele is írták). Szóval életemben nem nyitottam meg semmi ilyesmit céges gépen.
2016. okt. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
:DDD Szerencsére gyakori van, így kiírhattad ezt a kérdést.
2016. okt. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Én is zokn venném, hiába nem használom, tényleg nem, de akkor is ha be van tiltva az az embernen olyan érzés kelt mintha korlátoznák a szabadságátD Amugy én fel tudom törni XD
2016. okt. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Te ugyanaz vagy, aki folyton vergődik, hogy a főnök fia nincs is ott, a létszámot író kollegina meg gyávaságból megkérdezi, hogy ott van-e. Most már fészelni sem tudsz munakidőben. Mikor mondasz már végre fel? ?:)
2016. okt. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező nekem az az érzésem, hogy ezeket az energiákat inkább a munkádra kellene fordítani.
2016. okt. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
22%

Sok a képmutató hazug kamugyáros. Ők aztán sohase jewtube-t meg Failbookot, oszt odahaza meg oda vannak ragadva eléje.

Nagyon jól teszik hogy letiltották ezeket!!! Én elviszem pendrive-on a Simcity 2000-t és elvagyok vele, közben jót röhögök a sok szenvelgő libán.

2016. okt. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

És ennek a kérdésnek mi a létjogosultsága? Pontosan milyen választ vársz egyáltalán tőlünk?


Ez igazából pattogás, nem kérdés... Attól még, hogy kérdőjelet tettél a gyerekes kiborulásod végére, nem lesz idevaló ez a nyifogás.

2016. okt. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, a GYK mitől más? Tiltasd le ezt is.

Egy fokkal sem vagy más, mint a kolleginák.

2016. okt. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogy irtó elmaradott cég lehet. Ma már a közösségi médiában való jelenlét egy XXI. századi cég számára elengedhetetlen! Az ügyfelekkel való kapcsolattartásban, a marketingben: mindenhol szerepet játszanak a közösségi oldalak. Nekem az elmúlt kb. 10 évben a munkaköri kötelességeim közé tartozott a facebookozás. Az a cég, amelyik erről lemond, óriási hátránnyal indul a piaci versenyben.
2016. okt. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

"Az a cég, amelyik erről lemond, óriási hátránnyal indul a piaci versenyben.

"


LOL!!! Az nem marketing hogy a luvnyák a saját tyúxaros életük fotóit posztolgatját meg kommentelgetik....

Azt senki se mondta hogy a cég maga nincs a facebookon-van! Sőt egy külső cégnek fizetnek a közösségi felület kezeléséért.

De az nem marketing hogy youtube orrba szájba és ott megy a valóvilgá meg a jóban rosszban meg az összes hullaédk retekség ami csak ezeknek a tyúkoknak kell.

2016. okt. 6. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!