Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bonyolult munkahelyi gondok...

Bonyolult munkahelyi gondok megelőzése? Leírom mi a gond

Figyelt kérdés

Most kezdek jövő héten az új munkahelyemen.Régebben volt egy srác akivel jóban voltam,de semmi nem volt köztünk,haverkodtunk.mikor összejöttem a vőlegényemmel,akkor ez a srác eléggé beszólogatott rá így jobbnak láttam megszüntetni a beszélgetést vele.

Na,tehát az új munkahelyemen ő is kollegám lesz.Hallottam róla,hogy nagy sz.....rkeverő.Nem akarok vele jóban lenni sem rosszban,de már most írogat facen,idővonalra,hogy üdv kollegina meg ilyenek.az a gyanúm,hogy már most maga mellé akar állítani.Mit tegyek?hogyan tartsam magam távol mindenkitől?nem akarok senkivel barátkozni,van elég barátom nem kell munkahelyi.sem ennek a srácnak a bandájához sem máséhoz nem tervezek csapódni.Ti mit tennétek???


2016. márc. 29. 14:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ez marha bonyolult már ne haragudj! Ha én nem akarok valakivel haverkodni akkor messze elkerülöm,teszek a fejére! Facebookon meg ne válaszolj majd megunja! Miért ismerösöd egyáltalán? Egyébként jól orrba is b.aszhatod ha nem hagy békén!
2016. márc. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!